New Loca, Ekim 2016’da teslim edilecek

KYM Yapı tarafından Ümraniye'de hayata geçirilen New Loca projesi 3 bin metrekare arazi üzerinde 1+1 ve 2+1 home ofis dairelerden oluşuyor. Tek blokta toplam 238 dairenin yer aldığı projede daire büyüklükleri 43 metrekare ile 102 metrekare arasında değişiyor. New Loca'da dairelerin yanı sıra 12 adet mağaza da yer alıyor.

Finans Merkezi'nin hemen yanında ve bölgenin yükselen değerine paralel olarak yapılan New Loca İstanbul, yatırım için oldukça ideal bir proje olarak göze çarpıyor. Hem ofis hem de daire olarak kullanılabilen birimlerin yer aldığı New Loca İstanbul'dan E-5 karayoluna, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ve Ataşehir'e kolayca ulaşım sağlanabiliyor. New Loca İstanbul'un inşa edildiği bölgede 2016 yılında 1+1 dairelerin bin 600 lira ile bin 800 lira arasında kiracı bulması bekleniyor.

New Loca İstanbul'un sosyal donatıları arasında açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, kafe, market, restoran ve sauna bulunuyor. Projenin teslim tarihi olarak Ekim 2016 öngörülüyor.

New Loca İstanbul fiyat listesi

1+1 daireler 265 bin lira ile 365 bin lira arasında,

2+1 daireler 480 bin lira ile 560 bin lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.