Helenium Garden, Aralık’ta teslim edilecek


Başarır İnşaat tarafından geliştirilen “Helenium” markalı projelerin, İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Kurtköy’deki ayağını oluşturan Helenium Garden projesinde satışlar hızla sürüyor.

Toplam 16 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde 4 blokta 388 daireden oluşan Helenium Garden projesinde 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor. Daire büyüklüklerinin 39 metrekare ile 159 metrekare arasında değiştiği Helenium Garden projesinin teslim tarihi ise Aralık 2015 olarak öngörülüyor.

Helenium Garden projesinin sosyal donatıları arasında açık-kapalı otopark alanı, açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, sauna, fitness center, spor alanları ve yürüyüş parkuru gibi birçok seçenek yer alıyor.

Projede yer alan dairelerin fiyatları 129 bin TL ile 520 bin TL arasında değişiyor. Helenium Garden projesinin ödeme seçenekleri kapsamında konut kredisi kullanılarak ev sahibi olunabiliyor. Dolayısıyla daire bedelinin yüzde 25’i peşin ödendikten sonra kalan yüzde 75’lik kısım için konut kredisi kullanılabiliyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.