Hemen teslim Kiptaş projelerinde 10 peşinat, 60 ay vade farksız kampanya

Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım

Kiptaş, Vaditepe Gölevleri, Venezia Mega, 5. Levent Güzeltepe ve Maltepe Evla Park’ta yıl sonuna özel olarak çok cazip bir kampanya başlattı.

Maltepe Evla Park projesi Maltepe’de Süreyyapaşa Ormanı ve 63.000m2 yeşil alana komşu olan 12.300m2 hakim tepede, 5.000m2 peyzaj alanı 5 blok ve aile yaşamına uygun şekilde planlanmış ve adalar manzarasına hakim bir proje. Kullanım alanları 111 m2 ile 192m2 arasında değişen 5 farklı daire tipi ve toplamda 180 daireden oluşan butik bir proje.

Kiptaş’ın inşaatı biten 4 projesinde oturuma hazır daireler peşin alımlarda yüzde 15 indirim sunan Kiptaş, vadeli alımlarda ise yüzde 10 peşinat, 60 ay vade farksız ödeme kampanyasını hayata geçirdi.

TEM Bahçeşehir bağlantı yolundan ulaşabileceğiniz Vaditepe Göl Evleri Bahçeşehir Gölet manzaralı konumuyla prim potansiyeli yüksek bir proje.

Kiptaş’ın inşa ettiği Vaditepe Gölevleri, Venezia Mega, 5. Levent Güzeltepe ve Maltepe Evla Park’ta sınırlı sayıdaki hemen teslim daireler yüzde 10 peşinat, 60 ay vade farksız örnek ödeme avantajlarıyla yatırımcılara sunuluyor.

5. Levent projesi içinde yer alan Kiptaş 5. Levent Güzeltepe IETT Alibeyköy gazının tam karşısında.

Peşin alımlarda yüzde 15 indirim seçeneğine de mevcut

Konut alıcıları, düzenlenen kampanya ile Vaditepe Gölevleri, Venezia Mega, 5. Levent Güzeltepe ve Maltepe Evla Park’ta taşınmaya hazır daireleri avantajlı fiyatlarla alabilecek.

Venezia Mega projesi Mahmutbey Metris cezaevi yakınında TEM otoyolu yanında yer alıyor.

YILDIRIM: “KAZANÇLI YATIRIMIN REFERANSI OLDUK”

İstanbul’un yeni konut projeleri ve yeni yatırımlarla potansiyelini her geçen gün artırdığını belirten KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım; İstanbul’un her bölgesi gün geçtikçe değer kazanıyor. KİPTAŞ olarak bugüne dek hayata geçirdiğimiz tüm projelerimizde kaliteli yaşamın ve kazançlı yatırımın referansı olduk.

Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım

Şimdi de 4 prestijli projemizde hemen teslim daireleri konut alıcılarına sunuyoruz. Sınırlı sayıdaki dairelerimizi yüzde 10 peşinat, 60 ay vade farksız örnek ödeme avantajlarıyla sunuyoruz. Ayrıca peşin alımlarda yüzde 15 indirim seçeneğine de 4 projemizde yer veriyoruz. KDV oranlarının yüzde 8’e indirilmesi başta olmak üzere konut alımını kolaylaştırmaya yönelik yapılan teşvikler içinde hükümetimize teşekkür ederiz. Türkiye bugün olduğu gibi yarında daha güçlü bir şekilde yoluna devam edecektir’’ dedi.

Kiptaş Maltepe Evla Park ulaşım, nasıl gidilir?

 

Kiptaş Veniza Mega ulaşım, nasıl gidilir?

Kiptaş 5. Levent Güzeltepe ulaşım, nasıl gidilir?

Kiptaş Vaditepe Gölevleri ulaşım, nasıl gidilir?

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın