HEP İstanbul’da avantajlı fırsatlar

Ocak 2017 itibarıyla teslimlere başlayan HEP İstanbul’da başlatılan ‘Sıfır Peşinat, Hemen Teslim’ kampanyası ile sıfır peşinat ile yüzde 80 banka kredisi kullanarak ev sahibi olmak mümkün. Kalan yüzde 20’lik bakiyeyi birer yıl arayla iki toplu ödemeyle tamamlayabilen HEP İstanbullular, toplu ödemelerin ilkini Nisan 2018, ikincisini ise Nisan 2019’da tamamlayacak. ‘Yarısı Şimdi, Yarısı 2 Sene Sonra’ kampanyasında ise, HEP İstanbullular hemen teslim evlerin ödemesinin yarısını şimdi, kalan yarısını ise 2 yıl sonra Nisan 2019’da ödeyebiliyor.


 
Sosyal ve peyzaj alanlarına geniş yer ayrılan projede, farklı yaş gruplarındaki çocuklar için tasarlanmış 1400 metrekareye yakın açık çocuk oyun alanları, 3 km uzunluğundaki yürüyüş ve bisiklet parkurları, açık-kapalı yüzme havuzları, spor ve aktivite alanları bulunuyor. Konumu, sosyal olanakları ve avantajlı ödeme koşulları ile HEP İstanbul, bir bütün olarak ev sahiplerinin ‘Hayatının Evi’ olmayı hedefliyor.


 
HEP İstanbul’da avantajlı fiyatlar ve cazip ödeme koşullarıyla sunmaya devam ettiklerini belirten Satış, Pazarlama ve İş Geliştirme’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Ülger; “HEP İstanbul ile iyi yaşamın bütün gerekliliklerini içine alan bir dünya yaratmaya odaklandık. Bu yeni dünyada, kaliteli bir aile hayatı için her türlü detay düşünülmüş durumda. HEP İstanbul’un yaşam alanları ailelerin ferah ve rahat yaşamaları için tasarlandı. 2.70 metre net tavan yüksekliği, 10 m2’den küçük olmayan odaları, çamaşır odası, kapalı otopark ve deposu ile hayatı kolaylaştıracak fonksiyonlarla donatıldı. Ebeveyn banyoları, kapalı mutfakları, tüm gün güneş ışığını alabilecek tavandan yere kadar uzanan pencereler ve balkonlar HEP İstanbul’da yaşamı güzelleştirecek detaylardan sadece birkaçı… HEP İstanbul’da hayat başlamış durumda.  Avantajlı yeni kampanyamızla ev sahibi olmak isteyenler sıfır peşinatla hemen evlerine taşınabilecek. HEP İstanbullular’ı yeni evlerinde çok keyifli bir yaşam bekliyor” diye konuştu.
 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın