İstanbul Ticaret Odası Cemile Sultan Vakıf üyeliği için özel bir fırsat


İTO’dan çok özel bir fırsat!

İstanbul Ticaret Odası, şimdi tüm üyelerinin İTO Eğitim ve Sosyal Hizmetler Vakfı Cemile Sultan Korusu’nun güzelliklerinden faydalanabilmesi için şimdi özel bir fırsat sunuyor. 4500 TL’den Vakıf Üyeliği ücretini 150 TL’ye indiriyor. Bu özel fırsatı kaçırmayın. İTO Eğitim ve Sosyal Hizmetler Vakfı’mıza hemen üye olun. Cemile Sultan Korusu’nun ayrıcalıklı dünyasından yararlanmaya başlayın.


İşte Cemile Sultan Korusu’nun ayrıcalıkları…

Kandilli’de Boğaz’a karşı 100 dönümlük koru içinde restoranlar, cafeler, yüzme havuzu, tenis kortu, mini golf, çocuk oyun alanları, toplantı salonları, davet-düğün organizasyon olanakları ve daha birçok imkandan faydalanabilir, İTO’lu olmanın prestijini yaşayabilirsiniz.


KORU RESTORAN

Dünya Mutfaklarından seçmeler sunan Koru Restoran’da Bebek Koyu manzarası size eşlik ediyor. Kapalı ve açık alanlarıyla yaz-kış unutulmaz keyifler yaşatan Koru Restoran, panaromik manzaralı yüzme havuzuyla, yaz aylarında sizi ve ailenizi Boğaz keyfine davet ediyor.

HÜNKAR KÖŞK ET VE KEBAP

Rumeli Hisarı manzarasıyla görenleri büyüleyen Hünkar Köşk, et yemeklerinin en lezzetli örneklerini sunuyor. Açık ve kapalı manzarasıyla görenleri büyüleyen Hünkar Köşk, aynı zamanda iş yemekleriniz için de ideal bir ortam sağlıyor.

TOPLANTI ODALARI

Cemile Sultan Korusu Toplantı Odaları, size ve şirketinize ‘İŞ’te Boğaz Keyfi’ sunuyor.
Hünkar Köşk Toplantı Odası; 25 kişilik kapasitesi, eşsiz manzarası ile özellikle iş yemekleriniz için ideal bir ortam sağlıyor.
Sultan Köşk Toplantı Odası; Panaromik boğaz manzarası, taş duvarlı özel mimarisi ile katılımcıların yaratıcılığını arttırıyor. Maximum 100 kişi kapasiteli toplantı salonları, molalar için açık kapalı dinlenme alanlarıyla Sultan Köşk, şirketinize artı değer katıyor.

DAVET VE ORGANİZASYON ALANLARI

İhtişamlı davetler ve özel kutlamalar için Havuzbaşı, Boğaz’ın eşsiz güzelliklerini ayaklarınızın altına serecek. Şirket davetleriniz, açık hava buluşmalarınız, düğün organizasyonlarınız için Kırtepe, göz alabildiğince yeşilliği ve manzarasıyla görenleri şaşırtacak, dünyanın en güzel şehrinde yaşadığımızı bir kez daha size ve konuklarınıza hatırlatacak. Yeşilliklerin arasında akan bir şelalenin eşlik ettiği Şehzade ise, kokteyller ve özel organizasyonlarınızda size İTO üyesi olmanın ayrıcalığını yaşatacak.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın