Kalekim’in 50.Yılını kutladığı görkemli davet “En İyi Etkinlik” ödülünü aldı

Turizm ve etkinlik sektörünün devleri, ACE of MICE ile 12. kez bir araya geldi. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, sektörün en büyük organizasyonuna ikinci kez ev sahipliği yaptı. Türkiye yapı kimyasalları sektörünün öncü markası Kalekim’in 50. Yılını kutladığı davet, Ace of Mice Awards tarafından “En İyi Davet” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Yaklaşık 14 milyar dolarlık ticaret hacmine sahip MICE sektörünün “Oscar”ları olarak bilinen Masters of Events by ACE of MICE Awards, dev bir organizasyon ile gerçekleşti. 24 ayrı kategoride kongre, toplantı, etkinlik ve turizm sektörünün en iyilerinin belirlendiği gecede Kalekim, “En İyi Davet Etkinliği” kategorisindeki ödülün sahibi oldu.

Kalekim’in ‘Elimiz Değdi’ mottosuyla 50 yıldır yaşamın her noktasında olan izlerinin paylaşıldığı temada hazırlanan davet; ışıklı yol, zaman tüneli, fotoğraf alanları, ana fuaye gösterileri, usta çağrışımıyla flash mob gösterisi, ana sahne için hazırlanmış çok özel açılış şovu, yönetici oturumları ve yerel dokuları simgeleyen “7 Bölge 7 İklim” dans gösterileri gece boyunca misafirlere unutulmaz anlar yaşatmıştı.

Ünlü sanatçı Kenan Doğulu birbirinden güzel parçalarla sahne almıştı

Ünlü oyuncu Mert Fırat’ın sunuculuğunu üstlendiği gece, 1973’ten 2023’e Kalekim’in 50 yılını anlatan mapping sahne şovu ile başladı. Geçmiş yıllarda şirkette yöneticilik görevlerinde bulunan ve çalışmaları ile Kalekim’in bugünlere gelmesinde rol oynayan yöneticilerin kısa röportaj gösteriminin yapıldığı gecenin sürpriz konuğu ise, seslendirdiği parçalarla katılımcıları mest eden ünlü sanatçı Kenan Doğulu oldu.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıTürkiye’ye güvenen Baumit’ten inovasyon ve yatırıma devam mesajı
    Sonraki yazıTürkiye’ye güvenen Baumit’ten inovasyon ve yatırıma devam mesajı