Kayseri’de kapıları parmak iziyle açılan akıllı evler

Özel Tasarım Kapılar

Yapımı süren mağaza ve işyerleri toplamda 10 bin 700 metrekare alana sahip. Proje 13 katlı 5 bloktan oluşuyor. İpek Diamond projesinde konut büyüklükleri 235, 240 ve 280 metrekare arasında değişiyor. Konutlarda özel olarak tasarlanan çelik kapılarda 50 kişiye kadar parmak izi okuma özelliği var. Duvar kağıtlarında nefes alabilen, kanserojen madde içermeyen ürünlerin tercih edildiği projede, yer döşemeleri bambudan yapılıyor. Akıllı ev sistemli projede konut sahiplerini konutlarını çok uzaklarda olsalar dahi tek bir tuşla her yerden kontrol edebilecekler.

Eylül 2016 tarihinde teslimi planlanan projede Proje içerisinde; 7/24 güvenlik hizmetleri, teknik servis, sauna, spa, basketbol sahası, fitness merkezi, çocuk oyun alanları bulunmaktadır. Konut fiyatları 662 bin liradan başlıyor.

Kayseri’deki İlk Akıllı Proje

Lüks konut üretimine farklı bir bakış açısı getiren firma olarak doğa dostu, çevreyle barışık inşaat projelerini benimsediklerini vurgulayan İpekar inşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Tatlı, amaçlarının müşterilerine bir konuttan çok hayat boyu, hayat dolu bir yaşam' sunabilmek olduğunu belirterek, “Kayseri'de komutla, yönetilebilen ilk proje bizim inşa ettiğimiz konutlar olacak” dedi. Mustafa Tatlı, Kayseri’den sonra firma olarak Ankara ve İstanbul’da da konut projesi yapmayı planladıklarını söyledi.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.