Kocaeli’nin ilk marka projesi

Kocaeli'nin ilk marka ve en iddialı projesi olan Innovia Terrace, tamamı deniz manzaralı villa konseptinde 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşuyor. Innovia Terrace, doğa ile barışık yatay bir yerleşim mimarisi ve farklı ihtiyaçlara cevap veren modüler planlama anlayışıyla tasarlanmış. Böylelikle birbirinden bağımsız planlanan bütün evlerin Körfez'in eşsiz manzarasından yararlanması ve bu manzaraya yönelen teraslarda yaşam kalitesini artırmak hedefleniyor.

MÜSTAKİL BAHÇELER

Ayrıca, İzmit'in alışık olmadığı bu mimaride, dairelerin giriş ve çıkışları tamamen müstakil. Açık alanların tasarımında, özel alanlarla ortak alanlar arasındaki mahremiyet, bu projede ön planda. Böylelikle müstakil yeşil bahçelerde ve muhteşem teras manzarasıyla dostlarınızla keyifli vakit geçirebilir, size ait yaşam alanınızı özelleştirebilirsiniz. Ayrıca bu projede araziye uygun setler ve kademelerle komşuluk ilişkilerinin de yaşanacağı ortak bahçeler mevcut.

İzmit'te yeni bir yaşantının öncüsü olacak Innovia Terrace'de 24 saat güvenlik, günün her saati spor yapma olanağı bulabileceğiniz fitness salonu da yaşama dair diğer ayrıcalıklarınız arasında olacak.

TAMAMI DENİZ MANZARALI

İzmit'i yılın dört mevsimi rahat ve konfor içinde yaşamanız için tasarlanan tamamı deniz manzaralı bu projede kapalı otoparkı yer altında.
Innovia, her metrekarede konforu, İzmit merkeze sadece 3 km uzaklıkta sunuyor. Farklı tercih ve ihtiyaçlar düşünülerek tasarlanan kat planlarıyla Innovia Terrace'de size uygun bir teras mutlaka bulacaksınız.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.