KOÇTAŞ’TAN YENİ ÇEYİZ KAMPANYASI

 

Yaşam alanları için tüm ihtiyaçları tek adreste buluşturan Koçtaş, yeni çeyiz kampanyasıyla ev kuracak çiftlerin bütçelerine destek oluyor. Koçtaş nisan ayı sonuna kadar devam edecek olan çeyiz kampanyası ile mobilya, aydınlatma, dekorasyon, ev gereçleri, beyaz eşya ve küçük ev aletleri ürünlerinde yüzde 15 varan indirim sunuyor. Koçtaş’ın evlilik hazırlığını keyfe dönüştüren çeyiz kampanyasından yararlanmak için Koçtaş mağazaları, Koçtaş mobil uygulaması ve koctas.com.tr ziyaret edilebilir.

 

Koçtaş, düğün mevsimi yaklaşırken yeni ev kuracaklara ve evini yenilemek isteyenlere özel hazırladığı çeyiz kampanyasıyla cazip fırsatlar sunuyor. Mobilya, aydınlatma, dekorasyon, ev gereçleri, beyaz eşya ve küçük ev aletleri gibi onlarca farklı kategorideki yüzlerce ürün, nisan ayı sonuna kadar yüzde 15’e varan indirim avantajıyla Koçtaş müşterileriyle buluşuyor.

 

Koçtaş’ın bütçe dostu çeyiz kampanyasında, Yapı Kredi kartına taksit avantajı da bulunuyor. Yeni evlenecek çiftler, Yapı Kredi’ye özel 9 taksit imkanından da faydalanabiliyor.

 

Yeni bir evin tüm ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla tamamlamak isteyenler Koçtaş mağazaları, Koçtaş mobil uygulaması ve koctas.com.tr’yi ziyaret edebilirler.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıİŞBİR YATAK “EN GÜZEL RÜYANI RESMET” RESİM YARIŞMASIYLA ÇOCUKLARIN BAYRAMINI KUTLAYACAK
    Sonraki yazıTürkiye Konut Stoklarının yüzde 50’si Marmara Bölgesi ve çevresinde yer alıyor