Konut alırken bunlara dikkat!

Konut almak isteyen vatandaşlara önerilerde bulunan Wind Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Gelgeç, doğru projelere yönelmenin önemine dikkat çekti.

Konut alırken dikkat edilmesi gereken hususların başında zemin etüdü gibi konularında geldiğini belirten Wind Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Gelgeç “Konut projelerine yönelirken zemin etüdünün yapılıp yapılmadığına mutlaka bakılmalı, Zemin Etüt Raporu’nun bir kopyası müteahhitten istenmelidir. Ev almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken en önemli noktalardan biri budur” dedi.

Örnek daireleri ziyaret edin

Televizyon ve gazetelerde yer alan reklamların bazı zamanlarda yanıltıcı etkisi bulunabileceğinin de altını çizen Gelgeç “Markalı ve yeni hayata geçen konut projelerinden ev almak ve bu konutlara sahip olmak istiyorsanız evi gidip görmeniz doğru olacaktır. Konut sahibi olmak istiyorsanız mutlaka evi gidip görmelisiniz. Firmanın televizyonda çıkan reklamlarına bakarak konut sahibi olmanız sizi yanıltabilir” uyarısında bulundu.

Wind Ankara’nın özellikleri hakkında bilgi veren Delgeç, “ Projemiz kendi dünyanı bul bakış açısı içinde yepyeni bir yaşam vaat ediyor. Örnek dairemiz hazır. Wind Ankara’nın avantajlarını yakından keşfetmek için konut sahibi olmak isteyenleri projemize bekliyoruz” dedi. Projenin 2017 Aralık’ta teslim edilmesi bekleniyor.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.