Konutta “Kurban Bayramı kampanyaları” başladı


Kampanya düzenlemek için hiçbir fırsatı kaçırmayan gayrimenkul sektörünün önde gelen firmaları gündem yoğunluğu sebebiyle durağanlaşan sektörü kampanyalarla hareketlendirmeye çalışıyor. Bu kapsamda sektördeki birçok firma da 2015 yılı Kurban Bayramı’nın gelmesiyle birlikte, Kurban Bayramı’na özel kampanyalarını duyurmaya başladı.

Fiyat indirimi, ödeme kolaylıkları ve daha başka birçok seçeneğin bulunduğu 2015 konutta Kurban Bayramı kampanyalarını da Emlak Rotası olarak sizler için derledik. Hangi firmada ne kadar indirim var? Hangi firma projelerinde hangi ödeme koşullarını uyguluyor? Hangi proje nerede? Hangi kampanya ne kadar geçerli? İşte Kurban Bayramı kampanyalı projeler…

Hayat Tepe'de 15 bin lira indirim

Özak GYO, Bayrampaşa’da inşa ettiği Hayat Tepe projesi için Kurban Bayramı’na özel kampanya başlattı. Bu kapsamda projede kalan son 3+1 ve 4+1 daireler 15 bin liralık indirimle alınacak. Ayrıca yüzde 1 peşinat avantajı da sunulacak. Hayat Tepe’de dileyenler ise yüzde 1 peşinata vade farksız 6 ay sonra ödeme imkanına da sahip olacak. ki tanesi 24, bir tanesi de 23 katlı 3 bloktan oluşan projede kapalı yüzme havuzuna ek olarak, kış bahçesi,buhar odaları, kafeteryalar,  koşu parkuru ve anfi tiyatrosu da yer alıyor. 

Çukurova Balkon'da peşinat Çukurova Gayrimenkul'den

Çukurova Balkon'da, yaklaşan Kurban Bayramı vesilesiyle düzenlenen kampanyada, yüzde 1'lik peşinat Çukurova Gayrimenkul tarafından karşılanacak. Proje bedelinin yüzde 17'lik kısmının vade farksız olarak bir yıl sonraya ertelenebilmesine olanak tanıyan kampanya kapsamında diğer yüzde 17'lik kısım ise vade farksız biçimde iki yıl sonra ödenebilecek. Projenin yüzde 65'lik kısmı ise banka kredisine uygun biçimde hemen ya da bir sene sonra başlatılabilecek. 

Sky Bahçeşehir'de yüzde 5 peşinatla
 

Kurban Bayramı için indirime giden ve ödeme planında özel seçenekler sunan Sky Bahçeşehir’de yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Kampanya kapsamında yüzde 5 peşinat ve ufak ufak taksitlerle teslime kadar sadece 49 bin lira ödeyerek 2+1 120 metrekare, 380 bin liralık eve sahip olunuyor. Konut bedelinin yüzde 50'sinin 36 ayda rahat rahat ödenebildiği kampanya kapsamında, daire bedelinin yüzde 20’si teslimde, yüzde 12,5’i 24 ay sonra, yüzde 12,5’i 36 ay sonra olmak üzere vade farksız ödenebiliyor. Bu sayede daire bedelinin kalan yüzde 50’si için de 120 aya kadar oldukça düşük taksitli banka kredisi kullanılabiliyor.  

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın