Konutta yıl sonu kampanyaları başladı

Gayrimenkul sektörünün önde gelen firmaları kampanya düzenlemek için hiçbir fırsatı kaçırmıyor. Hem yeni projeleri yatırımcıya tanıtmak hem de hemen teslim projelerin satışlarına hız kazandırmak isteyen firmalar, 2015 yılının son kampanyalarını duyurmaya başladı.

Markalı konut projelerinden 2016'ya girmeden önce zamsız fiyatlarla ev sahibi olmak isteyenler için indirimler, vade avantajları ve fiyat sabitleyen düzenlemeler uygulanıyor. Ayrıca yeni projeler için ön satış ve lansman kampanyaları da aynı hızla sürüyor. Pek çok farklı bölgede yer alan kampanyalı projelerden konut sahibi olma isteği artarak sürerken, firmalar ise son kampanyalarına hız verdi. İşte yıl sonuna özel kampanyaların bulunduğu konut projeleri…

Avrupa Bahçekent'te lansman fiyatlarıyla satışlar sürüyor

Emlak Konut GYO güvencesiyle Cihan İnşaat tarafından Bahçekent'te yükselen Avrupark Bahçekent'te 2+1 daireler 305 bin liradan, 3+1 daireler 380 bin liradan, 4+1 daireler ise 458 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Toplamda bin 394 konutun bulunduğu projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Teslimlerinin Mayıs 2018'de yapılması beklenen projeden vade farksız konut sahibi olunabiliyor.

Batışehir'de 5 bin lira peşinatla

Ege Yapı'nın Bağcılar'da inşa ettiği ve hemen teslim durumda bulunan Batışehir projesinden ev sahibi olmak isteyenler 5 bin lira peşinat ve 3 bin 180 liradan başlayan taksit ya da 60 ay sıfır faiz fırsatından yararlanabiliyorlar. 1+0’dan 5+1 dublekslere kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı Batışehir, konumu itibariyle İstanbul’un tam kalbinde, ulaşım akslarının merkezinde yer alıyor.

Çukurova Balkon'da hiç peşinatsız

Çukurova Gayrimenkul tarafından Anadolu yakasının yükselen değeri Kartal'da konumlandırılan Çukurova Balkon projesinde hiç peşinatsız konut sahibi olunabiliyor. Peinatın da teslime ötelenebildiği projede fiyatlar 240 bin liradan başlıyor. 18 ve 19 katlı 2 bloktan oluşan Çukurova Balkon projesinde toplam 245 konut yer aıyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçeneklerinin bulunduğu projede teslimler Haziran 2017’de yapılacak.

Propa Plus Residences'da yüzde 5 peşinatla

Propa İnşaat'ın en yeni projesi Propa Plus Residences, Zincirlikuyu'da hayata geçiriliyor. Yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabilen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde toplam 38 rezidans daire yer alıyor. Fiyatların 312 bin dolardan başladığı projede konut teslimleri 2017 yılında yapılacak.

Nlogo İstanbul'da şimdi al seneye öde

Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt'ta hayata geçirdiği Nlogo İstanbul projesinde yüzde 25 peşinatla 60 ay vade farksız taksit taksit yapılabiliyor. Taksitler ise 12 ay sonra ödenmeye başlıyor. Nlogo İstanbul'da 7 blokta toplam 2 bin 679 konut yer alıyor. Stüdyodan 3+1’de kadar farklı konut seçeneklerinin yer aldığı projede fiyatlar 129 bin TL’den başlıyor. Özyurtlar Nlogo projesinde konut teslimlerinin Haziran 2016’da yapılması planlanıyor. 

Oryapark İstanbul'da sıfır peşinat, sıfır faiz, sıfır KDV

Oryataş İnşaat tarafından Ümraniye Küçüksu'da hayata geçirilen Oryapak İstanbul'da yeni başlayan kampanya kapsamında projeden sıfır faiz, sıfır faiz ve sıfır KDV avantajlarıyla daire sahibi olunabiliyor. Oryapark İstanbul projesinde 36 katlı iki rezidans kulesinde toplamda 526 daire yer alıyor. Projede ayrıca ofis alanları, alışveriş caddesi ve beş yıldızlı Crown Plaza Otel yer alıyor. 1+1'den 4+1'e kadar değişen tiplerde dairelerin yer aldığı projede teslimlerin Aralık 2016'da yapılması öngörülüyor.

İnistanbul Lokal'de 5 bin lira peşinatla

İnistanbul Lokal projesinde 2+1 daireler için 5 bin TL, 3+1 daireler için 7 bin 500 TL, 4+1 daireler için ise 10 bin TL peşinat ödeyerek daire sahibi olunabiliyor. 48 metrekare ile 308 metrekare arasında değişen konutların bulunduğu projede toplamda 938 adet konut yer alıyor. Teslimlerin 2017 yılında yapılacağı İnistanbul Lokal projesinde fiyatlar 320 bin liradan başlıyor.

Ormanada'da dolar kuru sabitlendi

A ve A+ hedef kitleye sahip olan Ormanada'da anahtar teslim satışlar devam ediyor. Dolar kurunun 2,49'a sabitlendiği projede fiyatlar 2 milyon 50 bin dolardan başlıyor. Ormanada'da büyüklükleri 170 metrekare ile 696 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde 188 villa ve 85 adet sıra ev yer alıyor. Projede çatı dublekslere özel yüzde 10 indirim avantajı da sunuluyor.

Sedef Öztürk/ emlakrotasi.com

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın