Korkmaz’dan yeni tencere seti: Palma

Çevre dostu ve yanmaz yapışmaz özelliği ile öne çıkıyor

Korkmaz,yüksek ısıya dayanıklı, yanmaz ve yapışmaz özelliğe sahip yeni tencere seti Palma ile her yemekte mükemmel sonuçlar elde etmeye yardımcı oluyor.Modern ve estetik tasarımıyla dikkat çeken Palma tencere seti, kolay temizlenebilir özelliği sayesinde mutfakta geçirdiğiniz süreyi azaltarak zaman tasarrufu elde edilmesini sağlıyor.
Korkmaz, yeni Palma tencere seti ile hem amatör hem de profesyonel aşçıların en keyifli eşlikçisi oluyor. Volkanitkaplaması ile çok az yağ ile lezzetli ve sağlıklı yemekler yapılmasına yardımcı olanKorkmaz Palma Tencere Seti, mükemmel ısı dağılımıyla kısık ateşte bile yüksek performans sunuyor. Hafif ve dayanıklı alüminyum döküm yapısı sayesinde kullanım kolaylığı sağlarken, dayanıklılığı ile de uzun ömürlü bir kullanım deneyimi vaat ediyor. Geri dönüşümlü, tamamen doğal malzemeden ve çevre dostu teknoloji ile üretilen Palma Tencere Seti, kullanıcılara doğaya zarar vermeden sağlıklı yemekler hazırlama olanağı sunuyor.
Sade ve şık tasarımı ile mutfakların tamamlayıcısı Korkmaz Palma Tencere Seti; kısa tencere, sos tenceresi, tava, krep tava, omlet tava, wok, pratik grill tava ve kare grill tava ile yemek yapma deneyimini bir üst seviyeye taşıyacak!
Korkmaz’ın Palma Tencere ile diğer ürünlerine Korkmaz mağazalarından ve https://www.korkmazstore.com.tr/ internet mağazasından ulaşılabiliyor.
Korkmaz Hakkında
1972 yılında İstanbul Mercan’da 50 metrekarelik küçük bir atölyede sürahi, çay tabağı ve çay kaşığı üretimi ile temelleri atılan Korkmaz markası bugün 100’e yakın ülkeye ihracatı, yılda 6.5 milyonluk ürün üretimi ve 1.250 çalışanı ile Türkiye’nin büyük bir markası olmasının yanı sıra dünyanın önde gelen Türk markaları arasında da yer almaktadır. Şu anda toplam 75.000 metrekare alana sahip üç fabrikası ile Türkiye’nin en gelişmiş sanayi kuruluşlarından biri olan Korkmaz’ın toplam üretiminin yüzde 73’ü pişirme grubu, yüzde 19’u elektrikli mutfak aletleri ve yüzde 8’i sofra ürünlerinden oluşmaktadır. Toplam 45 mağazası, 750’yi aşkın yurt içi ve yurt dışı bayisi ile Korkmaz köklerinden aldığı güçle geleceğe emin adımlar atmaya devam etmektedir.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıİstMarina AVM’den ‘Doğa’ya Davet etkinlik programı!
    Sonraki yazıSIEMENS TÜRKİYE İŞ ORTAKLARI İÇİN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK YOLCULUĞU PROGRAMI BAŞLADI