Korkmaz’dan yeni yıl ruhunu evlere taşıyan hediye alternatifleri

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte kırmızı renginin ve coşkunun hakim olduğu, yılın en heyecanlı günleri başladı. Paslanmaz çelik mutfak eşyaları, elektrikli ev aletleri ve sofra ürünleri alanında dünyanın önde gelen Türk markalarından Korkmaz, hem sevdiklerine yılbaşı hediyesi almak isteyenlere hem de evine yılbaşı ruhunu getirmek isteyenlere özel alternatifler sunuyor.
Yeni yıl yaklaşırken birçok kişinin aklında yılbaşından önce alınacak hediyeler bulunuyor. Korkmaz, yeni yılda sevdiklerini şık ve işlevsel hediyelerle mutlu etmek isteyenler için waffle makinesinden kahve fincanlarına, mugdan kahve makinesine kadar birçok seçenek sunuyor. Hem fonksiyonel özellikleri hem de mutfaklara şıklık katan yılbaşı alternatifleri ile Korkmaz, yeni yıl ruhunu en keyifli şekilde yaşamaya imkan sağlıyor.
Her an her yerde sıcacık bir kahve veya çay içmek isteyenlere…
Kahve içmeden güne başlayamayan kahve tutkunlarına alınacak en güzel hediye, bir kahve makinesi, mug ya da kahve fincanı olabilir. Design Turkey “İyi Tasarım Ödüllü” Korkmaz Kahvekolik Twin Kırmızı/Krom Otomatik Kahve Makinesi, Termo Balans Teknolojisi sayesinde daha düşük güçte çalışarak, kahve çekirdeğinin aromasını korumasını sağlıyor ve kahve severlere köz tadında kahveler sunuyor.Bu lezzetli kahveleri şık bir fincan ile buluşturmak isteyenlere Korkmaz Freedom 6’lı Kırmızı Kahve Fincan Takımı, zarif tasarımı ile mükemmel bir hediye alternatifi oluyor. Her an her yerde keyifle içeceğini içmek isteyenleri mutlu edecek Korkmaz Comfort Kırmızı Mugise, tutma koluile birdoğa yürüyüşünde bile rahat bir kullanım sağlarken,kırılmaz çelikkatmanı sayesinde sıcaklığı uzun süre koruyor. Ofiste, okulda veya evde içeceklerini her daim masasında görmek isteyenlere armağan edilebilecek diğer bir seçenek de, modern ve silindirik tasarımı ile Korkmaz Freedom Colours Kırmızı Mug.
Waffle sevenlere; Mia Kırmızı Waffle Makinesi
Yeni yılın ilk sabahını ya da yılbaşı gecesini bir waffle ile tatlandırmak güzel olmaz mı? Evi saran mis gibi kokusu ve sıcacık lezzetini sevenler için Korkmaz Mia Kırmızı Waffle Makinesi şık bir hediye alternatifi ola eşit ısı dağılımı özelliği sayesinde lezzeti çok farklı waffle yapmaya yardımcı oluyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıAccor, konaklama deneyimini sürdürülebilirlik öncülüğünde şekillendiriyor
    Sonraki yazıModern mutfaklara fonksiyonel çözümler