Modern mutfaklara fonksiyonel çözümler

Daenerys Mutfak Koleksiyonu, kulpsuz tasarımı ve lake yüzeyi ile öne çıkıyor

Tüm yaşam alanları için her zevk ve ihtiyaca yönelik tasarım koleksiyonuna sahip olan ThemoreConcept,Daenerys Mutfak Koleksiyonu ile mutfak tasarımlarında geleneksel ve modern yaşamı bir araya getiriyor. Gizli kulp detayı ve lake yüzeyi ile öne çıkan koleksiyon, fonksiyonel bir kullanım sağlıyor.
Tüm evin tek bir uzman elinden, birbiriyle uyumlu tasarımda ve yüksek kalitede bileşenlerle oluşturulmasını sağlayan ThemoreConcept; açılı ve zarif çizgilerle tasarlanan Daenerys Mutfak Koleksiyonu ile estetik ve şık bir mutfak alanı oluşturuyor.
Kulpsuz tasarımı ve geniş iç hacmi ile dikkat çekiyor
Leke tutmayan ve bu sayede kullanım kolaylığı sağlayan lake yüzeye sahip Daenerys Mutfak Koleksiyonu; 22 mm kalınlığı ile hem uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor, hem de zarif bir görünüm sunuyor. Sade ve kulpsuz tasarımı ile modern bir görünüm yaratan koleksiyon, 26 farklı renk alternatifi ile her zevk ve ihtiyaca yanıt veriyor. Ayrıca iç hacminin genişliği ile fonksiyonel bir kullanım sağlayan koleksiyon, mutfaklarda daha kullanışlı bir atmosfer yaratıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıKorkmaz’dan yeni yıl ruhunu evlere taşıyan hediye alternatifleri
    Sonraki yazı3 Büyük ilde ve Türkiye genelinde 5 aydır ortalama konut satış fiyatları düşüyor