Küçükyalı’da yüzde 19 indirim fırsatı

Mono Mimarlık İnşaat, Küçükyalı’da inşa ettiği Akpınar Sitesi projesinde kalan son dubleks daireler için KDV oranını yüzde 8’de sabitledi.

Sabitlenen KDV oranlarına ek olarak yüzde 19’a varan indirim kampanyası da başlatan şirket, projede yer alan 240 metrekarelik 3+2, 4+2 ve 5+2 dubleks daireleri, yapılan indirim kampanyası ile 975 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor.

11 milyon TL yatırım

Mono Mimarlık İnşaat, 11 milyon TL’lik yatırımla Küçükyalı İnceyol Sokak’ta kentsel dönüşüm projesi olarak inşa ettiği 2+1 ve 3+1 dairelerin tamamının satıldığı, 2 blok ve toplam 50 daireden oluşan Akpınar Sitesi’nde KDV oranını yüzde 8’de sabit tutarak yaptığı yüzde 19’a varan indirim kampanyasıyla yatırımcıları ev sahibi yapıyor. Gayrimenkul ve inşaat sektörü yeni yatırımlarla yükselişini sürdürürken, sektörün canlandırılmasına yönelik başlatılan geçici vergi indiriminin sonlandırılmasının ardından ev sahibi olmak isteyenlere yönelik başlatılan kampanya kapsamında; son kalan deniz manzarası seçenekli 3+2, 4+2 ve 5+2 dubleks dairelerde fiyatlar, 975 bin TL ile 1 milyon 200 bin TL arasında değişiyor.

Geçtiğimiz Nisan ayında teslimi yapılarak, 2+1, 3+1 daire tiplerinin tümünün satışının tamamlandığı proje; 7 bin metrekarelik alanda 52 dairelik site özellikli 2 bloktan oluşuyor. En yeni teknolojiler ve en kaliteli malzemeler kullanılarak, inşa edilen proje; mimari ve mühendislik açısından sunduğu üst düzey kalite, deniz manzarası ve merkezi konumuyla dikkat çekiyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın