Kurtköy’de yeni bir yaşam alanı…

Aydınoğlu Grup, Mah Havacılık, Egal İnşaat ve Renium Yapı ortaklığında kurulan Lens Yapı, Kurtköy’de hayata geçirdiği Lensistanbul projesiyle konut alıcılarına kazançlı bir yatırım ve yüksek standartlarda yaşam sunuyor. 800 milyon TL’lik yatırımla inşa edilen proje cazip fiyatları ve estetik mimarisiyle dikkat çekerken, hemen önünden geçecek olan Sabiha Gökçen – Kurtköy Metro hattıyla da değerini katlamaya hazırlanıyor.

270 Bin TL'den başlayan fiyatlar

Kurtköy’ün sembol projesi olarak konumlanan Lensistanbul, 33 bin metrekare arsa üzerinde bin 162 konut ve 85 ticari üniteden oluşan yeni bir mahalle konseptiyle geliştirildi. Farklı konut seçeneklerinin sunulduğu Lensistanbul’da daire fiyatları 270 Bin TL’den başlıyor. 60 aya varan vade farksız ödeme seçenekleriyle, kişiye özel ödeme planlarıyla satışa sunulan projede; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yanısıra, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dubleks daire seçenekleri de bulunuyor.

Sosyal donatılarıyla dikkat çekiyor

85 ticari üniteden oluşan Lens Çarşı’da yer alan semt dükkanları bölge halkının tüm ihtiyaçlarına cevap vermek üzere planlandı. Çeşitli alanlarda hizmet sunacak dükkanlar 45 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Peyzajı ve donatılarıyla da bölgede özel bir yer edinen Lensistanbul’da yürüyüş parkuru, kreş, hobi bahçesi, sauna, SPA ve fitness salonu gibi spor ve sosyal yaşam alanları yer alıyor.

Yer teslimleri Eylül 2018’de

Proje bitiminde yaklaşık 3 bin kişinin yaşayacağı Lensistanbul’un mimarisinde Dome Mimarlık’ın imzası bulunuyor. Gayrimenkul yatırımcılarının gözde noktaları arasında yer alan Lensistanbul, lokasyonuyla bölgenin en çok talep gören projesi olarak ön plana çıkıyor. İnşa çalışmalarının devam ettiği projede teslimler Eylül 2018’de yapılacak.
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.