Londra’dan 10 ödül

iki design group, gayrimenkul sektörünün ‘oscarları’ olarak bilinen International Property Awards’da 3 farklı projesiyle toplam 10 ödüle layık görüldü.

Bu yıl 26’ncısı gerçekleştirilen International Property Awards 2017’nin Avrupa ayağı olan European Property Awards’un (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) gala gecesi, 26 Ekim 2017 tarihinde Londra Royal Lancaster Otel’de gerçekleşti. Türkiye’de ve dünyada imza attığı başarılı projelerle adından söz ettiren iki design group, uluslararası arenada Türkiye’yi temsil etmeye devam ediyor.

Dünyanın en saygın ödülleri arasında gösterilen ve kamuoyunda gayrimenkul sektörünün ‘oscarları’ olarak bilinen International Property Awards’da (Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri) geçtiğimiz yıl ‘Dünyanın En İyisi Ödülü’nün sahibi olan iki design group, bu yılki organizasyondan 10 ödülle birden ayrıldı.

International Property Awards’ın, pek çok farklı disiplinden uzmanı bir araya getiren 70 kişilik uluslararası jürisi tarafından yapılan değerlendirme sonucunda, dünyanın önde gelen mimarlık ofislerini geride bırakan iki design group, 3 farklı projesiyle toplam 10 ödüle layık görüldü. Bayramoğlu Karma Kullanım Projesi, Kadıköy Karma Kullanım Projesi ve Üsküdar Karma Kullanım Projesi ile topladığı ödüller iki design group Yönetici Ortağı Y. Mim. Murat Kader’e takdim edildi.

Y. Mim. Murat Kader, aldığı ödüllerle ile ilgili, “Bu sene yarışmaya giden projelerimizin hepsi yepyeni ve genellikle de karma kullanımlı projeler. Kalabalık bir kadro ile büyük bir emek harcayarak tasarladığımız projelerimizin bu yıl da ödüllendirilmesi ve uluslararası arenada başarılarını şimdiden kanıtlamış olması gurur verici. Ülkemiz gayrimenkul ve inşaat sektörü Avrupa’da dikkat çekici atılımları ile başarı sağlıyor, bizler de bu girişimlerin tasarım aşamasında kaliteli bir dil yakalamanın ve ödüllendirilmenin mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.

 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın