Makyol Gayrimenkul’den kampanyaya destek

Makyol Gayrimenkul, ‘Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak’ kampanyasına Beylikdüzü’ndeki Makyol Yaşam ve Bahçeşehir’deki Makyol Santral projeleriyle katılıyor.

Makyol, sektörün üç büyük kuruluşu GYODER, KONUTDER ve INDER tarafından başlatılan ‘Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak’ kampanyasına Beylikdüzü’ndeki Makyol Yaşam ve Bahçeşehir’deki Makyol Santral projeleriyle destek veriyor. Kampanya kapsamında yaşamın başladığı teslime hazır Makyol Yaşam veya 2019 yılı ikinci çeyreğinde teslim edilecek Makyol Santral projelerinden ev sahibi olmak isteyenlere ‘yüzde 5 peşinat, yüzde 20 indirim, yüzde 0,98 faiz oranı’ fırsatları sunuluyor. Bu kampanyadan yararlananlar kalan yüzde 15’i ise bir yıl sonra ödeyebiliyorlar.

Makyol Santral, 2019 Mayıs’ta teslim

İstanbul’un değeri hızla artan Bahçeşehir’de, büyüklükleri 55 ile 300 metrekare aralığında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan Makyol Santral projesinde 407 daire, 9 villa ve ticari alanlar yer alıyor.  Proje, 2019 yılının ikinci çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor.

Hemen teslim konforlu daireler

Hayatın her anında ihtiyaç duyulabilecek sosyal imkânlara yürüme mesafesindeki Makyol Yaşam’da 1+1, 2+1 ve 3+1’den oluşan 464 adet daire ile restoran, kafe ve mağazaları buluşturarak 84 üniteden oluşan alışveriş ve yaşam meydanı yer alıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.