Mar Yapı’dan İzmir’de ilk proje

Sektörün önde gelen isimlerinden Mar Yapı, İzmir Bornova’da ilk projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Divan, YOO, Rotana, Wanda gibi ulusal ve uluslararası markalarla yaptığı işbirlikleri ve sektörde fark yaratarak hayata geçirdiği projeler ile kısa zamanda yatırımcıların gözdesi haline gelen Mar Yapı, 2018 yılında İzmir Bornova’da ilk projesini hayata geçirecek. Bugüne kadar İstanbul’da oluşturduğu ‘G’ konseptini İzmirlilerle tanıştıracak olan Mar Yapı, 2018 yılında İzmir’e yakışır bir G projesine imza atacak. Ulusal ve uluslararası lider markalarla yaptığı işbirliği ile İzmirlilere eşsiz bir G yaşam tarzı sunmayı hedefleyen Mar Yapı, İzmir’de yeme-içme ve eğlence rehberi İzmir Gourmet Guide (İGG), tarafından her yıl düzenlenen ‘Altın Tabak Ödülleri’ne de sponsor olarak İzmirlilerle tanıştı.

İzmir’e yakışır bir ‘G’ projesi

Mar Yapı İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Robert Varon, “Mar Yapı olarak gayrimenkul sektöründe her zaman fark yaratan projelerle gündeme geldik, yaşam kalitesini yükselten, sunduğumuz hizmetler ile ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralayan ‘G’ yaşam konseptini farklı şehirlerle de tanıştırmanın zamanı geldiğine inanıyorum. 2018 yılında İzmir’de İzmirlilere yakışır bir ‘G’ projesi hayata geçireceğiz. İzmir’de böyle bir projeye imza atacağımız için çok heyecanlıyız. Bornova’da hayata geçireceğimiz projemizin detaylarını önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız” dedi.

Turizm sektörüne katkı

Mar Yapı’nın kuruluşundan beri gayrimenkul geliştirmenin yanı sıra Türk turizmine katkı sağlayacak projelere de imza attığını hatırlatan Robert Varon, şöyle devam etti: “Mar Yapı olarak kurumsal sosyal sorumluluk bilincimizle Türkiye ekonomisine katma değer sağlayacak ve Türk toplumuna dokunacak projeleri hayata geçirmeye özen gösteriyoruz. Altın Tabak Ödülleri de bu anlamda bizim için çok değerli ve özel bir proje. Yarışmanın bu yıl ki konsepti sokak lezzetleri, bu tatların yaşatılmasının sadece İzmir’in yeme-içme kültürüne değil, Türk turizminin gelişimine ve tanıtımına önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz. Özellikle küreselleşen dünyada turizm sektöründe artan rekabet nedeniyle yöresel mutfakların, özgün lezzetlerin önemi artıyor. Bu anlamda böylesine değerli bir projeye destek olmaktan dolayı çok mutluyuz. Bu projemizle hem ülke turizmine destek vermiş olduk hem de İzmirlilerle tanışmış olduk” diye konuştu.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.