Mebuskent’ten fuara özel yüzde 10 indirim

Mebuskent-(3)

Mebuskent’i hayata geçiren AYMOR Grup’un Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan, toplam 602 konutluk 10 blok ve 332 villadan oluşan Mebuskent’in tamamlandığında şehrin içinde yeni bir Ankara oluşacağını belirtti. Mebuskent ile 9-12 Ekim tarihleri arasında Congresium fuar alanında düzenlenen Ankara Emlak Fuarı’na katıldıklarını kaydeden Ayhan, kurulan stantta projenin uzman ekip eşliğinde anlatıldığını bildirdi. Fuar kapsamında özel bir kampanyaya imza attıklarını söyleyen Ayhan, “Mebuskent, Ankaralılar’ın yoğun ilgisiyle karşılandı. Biz de bu ilgiye karşılık, katıldığımız fuara özel bir kampanya başlatmak istedik. 169 bin TL’den başlayan konut fiyatlarında yüzde 10 indirime giderken, ödeme koşullarını da yüzde 1 peşinat, 60 ay 0 faiz olarak belirledik.

Mebuskent’te konut sahibi olarak ‘Yeni Ankara’da yaşamak isteyenler, sadece 4 gün sürecek bu kampanyamızı kaçırmasın” dedi. Yaklaşık 86 bin metrekaresi yeşil alan olarak planlanan projede 23 bin adet ağaç ve çeşitli bitkilerden oluşan botanik park, 5 bin metrekarelik alışveriş merkezi, spor kompleksi, golf sahası, yüzme havuzu, yürüyüş ve bisiklet yolları, açık hava dinlenme alanları, süs havuzları, otopark ve güvenlik hizmetleri gibi çok sayıda hizmet yer alıyor.

www.mebuskent.com 444 37 98

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıTrendist Ataşehir’de fiyatlar 310 bin TL’den başlıyor
  Sonraki yazıAli Ağaoğlu sosyal medyayı sallıyor!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın