Merkez Ankara ofisleri satışta

Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa edilen karma yaşam projesi Merkez Ankara’nın ticari ofis blokları lansman avantajlarıyla satışa çıkıyor. 

Ofis, konut, alışveriş merkezi ve otel fonksiyonlarından oluşan karma kullanımlı projenin ofis etabı, dünyaca ünlü mimarların imzasını taşıyan ve her çeşit ofis ihtiyacına cevap verecek şekilde tasarlandı. Üç farklı blokta 1.302 bağımsız bölüm olarak inşa edilen Merkez Ankara ofisleri, yeni nesil ofis parkı konseptiyle iş dünyasının Ankara’daki yeni adresi olmaya hazırlanıyor. 

Pasifik YKB Fatih Erdoğan, Merkez Ankara projesinin tüm dünyada şehirlere kattığı mimari değerlerle tanınan New York merkezli Kohn Pedersen Fox (KPF) firmasının Londra ofisinde tasarlandığını hatırlattı. Merkez Ankara’nın şehrin en görkemli ve prestijli iş merkezine ev sahipliği yapacağına dikkat çeken Erdoğan, üç iş kulesinde farklı kullanımlara imkân verecek fonksiyon ve ölçülerde tasarlanan toplam 1302 ofisten ilk etapta 914 adedinin satışa açıldığını söyledi. 

Fatih Erdoğan, başkentin önemli akslarından Konya Yolu üzerinde yükselen 48 katlı Süper Kule ve ayrıca her ikisi 32’şer kattan oluşacak Teras Ofis ve Kollektif Ofis kuleleri ile Merkez Ankara’nın tamamlanacağını söyledi. Merkez Ankara’nın şehir merkezinin en büyük parkı olacak AKM millet bahçesine komşu konumda, bakanlıklar ve kamu binalarının, üniversitelerin, şehir hastanelerinin, eski ve yeni adalet saraylarının, otellerin, alışveriş merkezlerinin ve iş dünyasının bulunduğu bir lokasyonda yer aldığını hatırlatan Fatih Erdoğan, “Yüksek Hızlı Tren (YHT) garına ve metro istasyonlarına komşu olan Merkez Ankara, hem şehre hem de Türkiye’nin her yerine hızlı, kolay ve konforlu ulaşım imkânı sunacak” diye konuştu. 

Pasifik Eurasia Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan

Merkez Ankara’da 63 m2’den 448 m2’ye kadar farklı büyüklüklerde ofislerin yer aldığını belirten Erdoğan, ofislerin istenirse bir araya getirilerek daha büyük kullanımlar için hizmet verebileceğine dikkat çekti. Başlangıç fiyatı 533 bin TL olan ofislerin lansman kampanyasını ise şöyle özetledi:

Merkez Ankara’da ofis yatırımcıları için de kaçırılmayacak bir lansman kampanyası hazırladık. Bu kampanyada sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek ofis sahibi olmak mümkün… İlk iki yıl taksit ödemesi yok. Taksitleri ödemeye üçüncü yılda başlamak üzere, Emlak Konut bünyesinde 0,99 oran ile 120 ay vade imkanı sunuyoruz. Bu kampanyada banka, dosya masrafı ya da hayat sigortası masrafı yok.” 

Merkez Ankara’nın konut satışları açısından yaz dönemini çok verimli geçirdiğini ve Emlak Konut’un düzenlediği ‘Hayallerini Erteleme Kampanyası’ kapsamında en fazla konut satışı ve sözleşme yapan proje olduklarını ifade eden Fatih Erdoğan, “Bu süreçte rekor bir performansla, iki ay gibi kısa bir zaman diliminde 600’ün üzerinde konut sattık. Böylece ilk konut etabımızın satışını tamamlamış ve ikinci konut etabımızın satışına da hızlı bir başlangıç yapmış olduk. Konut kredisi faizlerindeki artışa rağmen, projemize olan yoğun ilgi halen devam ediyor. Toplam 1.425 konutumuzun 1.070 adetini yani yüzde 75’ini satmış durumdayız” dedi. 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.