Mesa projelerinde kampanya

Mesa, adalar manzarası ve tertemiz orman havasıyla Mesa Gökada ve doğal gölün hemen yanı başında yer alan, orman manzaralı Mesa Orman projelerine sadece yüzde 15 peşinatla teslime kadar ödeme yapmadan sahip olma fırsatı sunuyor.

Mesa bulunduğu bölgelerde yaşam standartlarını yeniden şekillendiren Maltepe’deki Mesa Gökada ve İstanbul Anadolu Yakası’nın en özel lokasyonlarından Çubuklu’da bulunan Mesa Orman projelerinde başlatılan olağanüstü kampanya yoğun ilgi ile karşılandı. Mesa Gökada projesi 339 bin  TL’den başlayan fiyatlarla sahiplerini beklerken Mesa kampanya kapsamında müşteriye özel ödeme planı ve seçenekleri sunuyor.

Mesa Orman ile şehrin içinde doğal bir yaşam

Az katlı tasarlanan bloklarındaki 219 daire ile butik ve özgün bir yaşam sunan MESA Orman projesinde 125 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen büyüklükleriyle 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 5,5+1 ve 6+1 daire seçenekleri yer alıyor. Sadece yürüyüş mesafesindeki doğal göl ile yeşilin tüm tonlarını kucaklayan proje, parkları, bahçeleri, süs havuzları, mini şelalesi, dinlenme alanları, yürüyüş yolları, havuzları, tenis ve basketbol sahaları, özel peyzajla birbirine bağlanan bahçeleri ile her ihtiyaca ayrı ayrı cevap veriyor. Projenin etrafını saran ve çevresiyle bağlantısını yaratıcı bir kurguyla kesen koşu parkuru, sabah koşularının mis gibi orman havasında yapılmasına imkân tanıyor.

Maltepe’de yeni bir yaşam merkezi: Mesa Gökada

Mesa Gökada projesi, fark yaratan konut projeleri ile Mesa’nın, Maltepe’deki ilk projesi konumunda. Araziye uyumlu dizilimi, birbirini engellemeyen binaları, lokasyon ve ulaşım avantajları ile Mesa’nın Gökada projesi fonksiyonellikten ve kaliteden ödün vermeyenlerin tercihi olacak. Projede, 1+1’den 4+1’e kadar uzanan tip ve 72 metrekare ile 219 metrekare arasında değişen farklı büyüklükte zengin daire çeşitliliği ile her ihtiyaca karşılık veren proje 3 bloktan oluşuyor.

Projede bulunan toplam 317 daire, ticari alanlar, açık yüzme havuzu, sauna, fitness salonu, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, kafeterya gibi sosyal donatılar ve özgün mimari tasarımı ile Gökada projesi Maltepe’de yaşam standartlarını yeniden belirleyecek. İstanbul’un Anadolu Yakası’nda E-5 ve TEM’e kolay erişimi, benzersiz konumu ile Gökada projesi tüm ulaşım merkezlerine kısa ve kolay ulaşım imkânı sağlıyor. Mesa Gökada projesi ayrıca Aydos Ormanları’na ve Kayışdağı Çam Ormanları’na yakınlığıyla balkonlarından eşsiz adalar ve doğa manzarasının keyfini çıkaracak sahiplerini bekliyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın