Metrekaresi 3 bin TL!

Özyurtlar-Bahaş Ortak Girişimi, Esenyurt’ta inşa ettiği Meydan Ardıçlı projesini 60 aya varan vade imkanıyla satışa sundu. Bin 683 konut ve 121 ticari üniteden oluşan projenin yatırım değeri ise 545 milyon TL.

Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding, merakla beklenen Meydan Ardıçlı projesini görücüye çıkardı. Konut blokları, rezidans ve alışveriş merkezinden oluşan proje, bin 683 konut ve 121 ticari üniteyi bünyesinde barındırıyor. 2019 yılının son çeyreğinde teslim edilmesi planlanan Meydan Ardıçlı, 1+0, 1+1, 2+1, 3,5+1 ve 4,5+1 olmak üzere beş ayrı daire seçeneği sunuyor.

Projenin metrekare birim fiyatı 3 bin ila 4 bin TL arasında değişirken, konutların metrekare büyüklükleri ise 41 ila 228 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Konutlarla eş zamanlı olarak satışa sunulan ticari alanların büyüklükleri ise 35 ila bin 122 metrekare arasında planlandı. Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı üzerine konumlandırılan Meydan Ardıçlı, toplam 27 bloktan oluşuyor. Yatırım değeri 545 milyon TL olan proje, iki ila yedi kat arasında değişen yatay mimariye uygun bloklar şeklinde inşa ediliyor.

60 aya kadar vade fırsatı

60 aya kadar şirket bünyesinde vade imkanı sunulan projede, peşin alımlarda ise ekstra yüzde 10 indirim fırsatı var. 15 Ekim’e kadar sürecek olan kampanyada ayrıca kişiye özel ödeme planı da seçenekler arasında yer alıyor.

İçinden metro geçiyor

Meydan Ardıçlı projesini, Bahaş Holding iş birliğiyle gerçekleştireceklerini belirten Özyurtlar Bahaş Ortak Girişimi Eş Başkanı Tamer Özyurt, projenin hem modern mimariyi hem de geçmişin estetiğini içinde barındırdığını söyledi. Bölgenin ulaşım akslarıyla dikkat çektiğini vurgulayan Özyurt, projenin içinde yer alan metronun Ardıçlı İstasyonu’yla ulaşım sorununu kökten çözdüğünü ifade etti. Bahaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdüssamet Bahadır ise lokasyona vurgu yaparak, temeli atılarak yapımına başlanan Meydan Ardıçlı projesinin Ardıçlı Evleri’ne komşu konumda yer aldığını bildirdi.

 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın