Milli Emlak Konut İmarlı Arsa Satışları Başladı!

Kamudan, devletten, hazineden konut imarlı satışları yapılıyor. Toplam 20 şehirde yapılan konut imarlı satışları için bazı illerde 2 duyuru bazı illerde ise 4 5 duyuru bulunuyor.

Konut imarlı arsa satışları için kamu ilanları yayımlandı. İl Milli Müdürlüklerince yayımlanan duyurularda bazı şehirler için çok fazla duyuru bulunuyor.

Liste halinde aşağıda aktardığımız duyurulara nasıl ulaşacağınızı ve başvuruların nasıl yapılacağını adım adım aktarıyoruz. İşte arsa yatırımı yapmak isteyenler için hazineden satılık konut imarlı arsa listeleri.

HAZİNEYE AİT KONUT İMARLI ARSALARIN SATIŞININ YAPILACAĞI 20 ŞEHİR

Konut imarlı arsa satışlarının yapılacağı toplam 20 şehir bulunuyor. Listede en dikkat çeken şehir ise Muğla olurken İzmir, İstanbul, Tekirdağ, Samsun gibi şehirler için de birden fazla imarlı arsa satışı bulunuyor.

Arsa Yatırımı Yapabileceğiniz İller Listesi

Hakkari, Amasya, Konya, Samsun, Muğla, Van, Aydın, İstanbul, Yozgat, İzmir, Adana, Antalya, Uşak, Gaziantep, Kayseri, Bitlis, Ankara, Tekirdağ, Sivas, Mardin.

İl Milli Emlak Müdürlüklerinin ars satış duyuruları, kurumların kendi sitelerinden yayımlanır. Aşağıda yer alan şehirler için arsa araştırması yapacak olan vatandaşlar kurumların web sitelerinden tüm detayları öğrenebilecekler. Ayrıca diğer kurumlar için arsa satış ilanlarına ulaşmak isteyenler Basın İlan Kurumu – Resmi İlan Portalı (ilan gov.tr) adresini kullanabilecekler.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.