MİSTRAL GYO’DAN ÇEŞME BOYALIK’A İMZA PROJE

 

Mistral İzmir’den sonra yeni yatırımlara yönelen Mistral GYO,portföyüne bir imza proje daha ekliyor.“Kumsal Boyalık” doğa mirası Çeşme’nin en değerli koyu Boyalık’ta,bölgenin en özel ve en prestijli projesini hayata geçiriyor.

Mistral GYO Çeşme Boyalık’ta projelendirdiği Kumsal Boyalık’ın inşa sürecini başlattı. İnsan ve çevre odaklı, mimari ve teknik kalitesi yüksek, yenilikçi ve prestijli proje uygulamaları ile Türkiye inşaat sektörüne öncü projeler üretme hedefi ile kurulan Mistral GYO’nun ilk projesi Mistral İzmir’den sonra vizyoner çizgisini yeni projesi ile bir kez daha gözler önüne seriyor. İzmir Çeşme’nin en özel koyu Boyalık’ta 16.376 metrekare arsa üzerine inşa edilecek ‘Kumsal Boyalık’, bölgenin tüm doğal güzelliklerini boydan boya kucaklayacak ve 4 mevsim yaşamı mümkün kılacak Ege ruhuna ve kültürüne yakışan modern ve yenilikçi mimarisiyle eşsiz bir yaşam sunacak.

Kumsal Boyalık’ta boydan boya Çeşme güzelliklerini kucaklayan 4 mevsim yaşam…

Ilıca plajına komşu, denize sıfır konumu ve özel plajı ile sakinlerine ayrıcalıklı ve dingin bir hayat sunacak olan Kumsal Boyalık,net ve akıcı mimarisi ile hem sosyal hem müstakil yaşamı bir arada mümkün kılıyor. Çeşme Boyalık’ta konumlanan proje modern hayatın gerektirdiği tüm yaşamsal ayrıntılara lüks çizgide yer verirken, sosyal donatıları ve inşaat kalitesiyle Çeşme’nin 4 mevsim sunduğu doğa mirası güzellikleri sakinleriylebuluşturacak. Az katlı özgün ve şık mimarisiyle bölge dokusu ile uyumlu bir yapıda yükselecek Kumsal Boyalık, 7 blok ve 88 suit birimden oluşuyor.Ege’nin dokusuna uygun özellikte tasarlananpeyzajı, doğa ve deniz manzarasına eşlik eden sosyal alanları, tüm yıl yüzme keyfi için tasarlanan denizle iç içe sonsuzluk havuzu, lezzetli menüleriyle tüm gün hizmet verecek cafe ve lounge alanı, Fitness ve SPA merkezi ile Kumsal Boyalık sakinlerini keyif ve huzur içinde eşsiz bir yaşama davet ediyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıSon 11 yılda yabancıların Türkiye’de satın aldığı konut sayısı 385 bine dayandı
    Sonraki yazıBambi Yatak’tan hem pike hem yatak örtüsü takımı: Fernlona