Montenegro’da Türk şirketi güvencesiyle ev sahibi olma fırsatı

Türk şirketi Maya Montenegro’nun ilk projesi Montenegro’da hayata geçirilecek olan Bayview Hills Montenegro için çalışmalara başlandı.

Maya Montenegro

Montenegro, son yıllarda en çok yatırım alan ülkelerden biri olarak öne çıkıyor. Doğa harikası Dalmaçya kıyılarının en güneyinde kalan Balkanlar’ın bu küçük ülkesi, Adriyatik’e olan kıyısı, doğal ve tarihi güzellikleri ile kısa zamanda, tüm dünyadan turistlerin tercih ettiği lokasyonlardan biri oldu. Montenegro, sunduğu pek çok avantaj ile Türk yatırımcıların da gözdesi konumunda. Ongan İnşaat ve BHG Yapı iş birliği ile Montenegro’da yatırım yapmak amacıyla kurulan Türk şirketi Maya Montenegro’nun ilk projesi Bayview Hills Montenegro için çalışmalar başladı. El değmemiş doğası ve muhteşem tarihi ile Montenegro’nun en gözde şehirlerinden Tivat’ta yükselen proje için gerekli tüm çalışmalar tamamlandı. İnşaata başlayan proje için Maya Montenegro Ceo’su Gani UğurBozel, “Sadece bir konut değil, yeni bir hayat inşa ediyoruz” açıklamasını yaptı. Bayview Hills projesi için toplamda, yaklaşık 2,5 milyon Euro’luk bir yatırım gerçekleştireceklerini söyleyen Bozel, “Bu proje ile, Maya Montegro’nun ortaklarının her biri geçmişten getirdikleri yurt dışındaki inşaat ve taahhüt deneyimlerini Avrupa’ya taşımış olacak” dedi.

Lüks Servisli Apartman Kompleksi

1+1 ve stüdyo şeklinde 52 daireden oluşan ve 3 blok üzerine kurulan Bayview Hills projesi “Lüks Servisli Apartman Kompleksi” olarak hizmet verecek. Bu konseptin dünya üzerinde çok yaygın olduğunu belirten Bozel, “Özellikle yaşamını Montenegro’da sürdürmeyi planlamayan yatırımcıyı korumayı amaçladığımız bu sistem ile hem ev sahiplerimiz diledikleri zaman dairelerini 5 yıldızlı otel hizmeti konforuyla kullanabilecekler hem de kullanmadıkları zaman Euro bazlı kiralayarak kar elde edebilecekler. Ayrıca bu sistem ile yatırımcıya, yatırım aşamasında, şerefiye bedelini ortadan kaldırarak somut bir fayda sağlamış oluyoruz” diye konuştu.

Bayview Hills Montenegro

Dubrovnik’e sadece 1 saatlik mesafede

Bayview Hills Montenegro, Avrupa’nın en lüks lokasyonlarından biri olan Porto Montenegro ile UNESCO koruması altındaki tarihi eski Kotor şehri arasında mükemmel bir konumda inşa ediliyor. Avrupa ve Balkan ülkelerine yakınlığı ile karlı bir yatırım olan BayviewHills projesi, Adriyatik’le bütünleşen sonsuzluk yüzme havuzu, 7/24 resepsiyon ve güvenlik hizmeti, spor salonu, spa’sı, saunası ve kapalı otoparkı ile göz dolduruyor. Uluslararası Tivat havaalanına sadece 4 km uzaklıkta yer alan Bayview Hills, Adriyatik’in incisi Dubrovnik’e sadece 1 saatlik mesafede konumlanıyor.

Vize yok, çalışma izni kolay

Montenegro’nun 90 günü aşmayan ziyaretlerde vize istemediğini hatırlatan Maya Montenegro Ceo’su Gani Uğur Bozel, “Montenegro’da yaşamla ilgili bir diğer önemli ayrıntı da şirket kurma, çalışma izni ve çalışma izni alma gibi süreçlerin ülkeye gelenler için kolay ve hızlı bir şekilde ilerlemesidir” ifadelerini kullandı. Dinlenmek ve günlük yaşamın stresinden uzaklaşmak isteyenlerin cazibe merkezi haline gelen Montenegro, eşsiz doğası ve sunduğu fırsatlar ile yatırım yaparken keyifli bir deneyim yaşamanızı bekliyor. Avrupa’nın en yeşil bölgelerinden biri olan Karadağ’da oturma izni alarak ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

 

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.