Neo Yapı Amerika’da ev sahibi yapıyor!

Neo Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Aydın, Orlando’da hayata geçirdikleri havuzlu, bahçeli, müstakil evlerden oluşan Neo Golden Palms projesi hakkında bilgiler verdi.

Orlando’da hayata geçirdikleri projenin, bir kaçış projesi olmadığını söyleyen Aydın, “Orlando’ya senede 62 milyon turist gidiyor, ve bunların yüzde 90’ı Amerikalı.. Oteller yeterli olmuyor, yeni trend ev kiralama. Biz de vacation homes denen bir ürün ortaya koyduk. Orlando yönetimi imar yerleri yarattı, evleri gecelik kiralayabilme yolunu açtı. Evlerinizi bütün sene kiraya verebiliyorsunuz. Mortgage sistemini de ayarladık, online olarak 48 saatte bir Türk vatandaşı olarak Mortgage’a başvurabiliyorsunuz, Amerikan bankalarından 30 yıla varan düşük faizli Mortgage kredisi alabiliyorsunuz. Bunu da Amerika’ya hiç gitmeden yapabiliyorsunuz. Biz bir kaçış projesi yapmadık, Türk vatandaşları dünyanın her yerinde yatırım yapabilir” diye konuştu.

Projenin ilk etabının satışlarını gerçekleştirdiklerini ve ikinci etap satışlarına başladıklarını aktaran Aydın, “Metrekaresi 1500 dolar, projemizde 380 metrekareye kadar konutumuz var en büyük evlerimize 540 bin dolara sahip olabilirsiniz. Bunun da 200 bin doları cebinizden çıkıyor gerisi mortgage sistemiyle ödenebiliyor. Bu evi bir senede teslim alıp, Amerikan Doları ile kira geliri elde etmeye başlayabilirsiniz” dedi.

Neo Golden Palms, uzun dönem oturmayı arzu eden yatırımcıların yanı sıra, evini kiraya vermek isteyen yatırımcılar için de proje dahilinde anlaşma yapılan Emlak Yönetim şirketi üzerinden kiralama hizmeti ile, kendilerine aylık bazda önemli gelir elde edecek bir yatırım imkanı da sunuyor.

Bu projenin diğer yerel ve uluslararası projelerden en önemli farkı; evler, finansman modeli ile birlikte yatırımcılara satılıyor. Kısaca, Amerika Birleşik Devletleri’nde sunulan 30 yıllık Mortgage finansman alternatifi ile ödenebiliyor.  

“İş kazamız sıfır”

Yap-Sat-Kaç tarzında bir hizmet sunmadıklarını belirten Aydın, “Her üründe her projemizde desteğimiz sattıktan sonra da devam ediyor, bunun için Neo Destek’i kurduk, Neo Yapı çalışanları evleri önce Neo Destek grubumuza teslim ediyor. O evden tamamen Neo Destek sorumlu oluyor” ifadelerini kullandı. 16 yılda hiçbir davalarının da olmadığını vurgulayan Aydın, “İş kazamız sıfır bununla gurur duyuyoruz” dedi.

Neo Yapı’nın Kemerburgaz, Göktürk ve Bolluca’da bugüne kadar gerçekleştirdiği başlıca projeler arasında Neo Vista, Neo Çarşı, Neo Yaşam, Neo Park, Neo Garden, Neo Studio, Neo Gölpark İstanbul ve Neo Bolluca bulunuyor.

Neo Yapı, Kemerburgaz ve Göktürk’deki projelerinden sonra 3. Havaalanı ve Kanal İstanbul projesi ile ses getiren ve yatırımcıların gözdesi olan Arnavutköy’ün Bolluca bölgesinde hayata geçirdiği projelere her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor.
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.