Nidapark Başakşehir’de 24 ay vade farksız

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından "Nidapark" markasıyla hayata geçirilen projelerin en yenisi olan Nidapark Başakşehir, 350 milyon liralık yatırımla yükseliyor. 5 blokta toplam 374 daireden meydana gelen projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Başakşehir'in ilk LEED sertifikalı projesi Nidapark Başakşehir'de 48 adet ticari birim de mevcut.

Daire alanlarının 88 metrekare ile 314 metrekare arasında değiştiği Nidapark Başakşehir'den daire sahibi olmak isteyenler yüzde 50 peşin ödedikleri takdirde şirket bünyesinde 24 vade farksız taksit kampanyasından yararlanabiliyor. Projeden banka kredisiyle daire satın almak isteyenler iseb Halk Bankası, İş Bankası, Vakıf Bank, Türkiye Finans Bankası ve Fibabank gibi anlaşmalı bankalardan 120 aya kadar kredi seçenekleriyle ödeme yapabiliyor.

Ekim 2017 tarihinde teslim edilmesi planlanan projede 2 kattan oluşan ve yaklaşık 2.600 metrekarelik alana sahip, geniş bir sosyal tesis yer alıyor. Sosyal tesisin içinde bay – bayan kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, saunalar, hamamlar ve buhar odaları, masaj odaları, kafeterya ve lounge, çocuk kulübü, bilardo salonu ve genç oyun odası, açık alanda çocuk oyun alanları, basketbol, voleybol ve tenis oynanabilecek spor sahası, yürüyüş yolları, seyir terasları, pergolalı oturma dinlenme alanları, çim etkinlik alanı, bitki sergi alanları, süs havuzları ve yapay tepeler, misafir otopark alanı, çok amaçlı salon, ağırlama odası gibi geniş alanlar mevcut.

Nidapark Başakşehir fiyat listesi

2+1 daireler 522 bin lira ile 650 bin lira arasında,

3+1 daireler 713 bin lira ile 862 bin lira arasında,

4+1 daireler ise 902 bin lira ile 1 milyon 774 bin lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Detaylı bilgi için: www.nidaparkbasaksehir.com
 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın