Nlogo İstanbul’da Kasım kampanyası sürüyor

Özyurtlar İnşaat'ın İstanbul'un yeni gelişen bölgelerinden Esenyurt'ta inşa ettiği projesi Nlogo İstanbul'da yeni etap satışa çıkarıldı. 7 blokta toplam 2.679 dairenin bulunduğu Nlogo İstanbul'da 1+0'dan 3+1'e kadar değişen farklı tip ve büyüklüklerde daireler yer alıyor. Metrobüs ve toplu taşıma araçlarına yakın mesafede yükselen Nlogo İstanbul'un yüzde 50'si satışa çıktıktan kısa süre sonra satıldı. 

Nlogo İstanbul'da Kasım ayına özel düzenlenen kampanya kapsamında Nlogo İstanbul’dan daire alanlar yüzde 25 peşinatı verip, ödemeye 12 ay sonra yani ev tesliminde başlayabiliyorlar. Peşin alımlarda yüzde 15 indirimden yararlanabilen yatırımcılar ayrıca vadeli alımlarda 60 ay sıfır faiz kampanyasından da faydalanabiliyorlar.

Tüyap Fuar Merkezi’ne 10 dakika mesafede konumlanan Nlogo İstanbul, Atatürk Havaalanı’na ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Alışveriş noktalarına yakınlığıyla dikkat çeken proje, Akbatı AVM’ye, Torium AVM’ye, Marmarapark AVM’ye, 5M Migros’a, Real Hipermarket ile Bauhaus ve Koçtaş Yapımarket’e 5 dakika mesafede yer alıyor.

Nlogo İstanbul’da çocuk oyun alanları, süs havuzları, rekreasyon alanları, yürüyüş parkurları, basketbol sahası, açık-kapalı yüzme havuzu, sinema salonu, Türk hamamı, sauna, spor salonu, lobi-cafe bar, kapalı bölümde çocuk oyun alanı ve fitness center bulunuyor. Projede 24 saat güvenlik hizmetinin yanı sıra açık-kapalı otopark alanları da yer alıyor.

Nlogo İstanbul fiyat listesi

1+0 daireler 129 bin liradan, 

1+1 daireler 199 bin liradan, 

2+1 daireler 299 bin liradan,

3+1 daireler 445 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.