Nouvel Maltepe ile yeni hayata yeni bakış

Nouvel Maltepe projesi ‘yeni hayata, yeni bakış’ sloganıyla lansmana özel yüzde 10 indirim ile satışa sunuldu.

İnşaat sektöründe üç nesildir devam eden Ağaoğlu Omak İnşaat, güçlü alt yapısı ve yenilikçi duruşu ile yeni projelerle imza atıyor. Çağdaş ve modern yaşam standartlarını sunmayı ilke edinen şirket, köklü geçmişiyle sektöründe uzun yıllar sürdürdüğü çalışmalarından yola çıkarak projelendirdiği Nouvel Maltepe projesi ‘yeni hayata, yeni bakış’ sloganıyla lansmana özel yüzde 10 indirim ile satışa sunuldu.

7/24 güvenlik ve sosyal donatılar

Ferah ve geniş bakış alanına, kapanmaz adalar ve panoromik deniz manzarasına da sahip. Meyve bahçeleri, süs havuzlarından oluşan su kanalı, yürüyüş ve dinlenme alanları ve kamelyalarla çevrili Nouvel Maltepe, daire sahiplerine sosyal donatılar da sağlıyor. Sosyal olanakların öne çıkanları ise; Lounge, hobby odası, açık yüzme havuzu & çocuk havuzu, squash, hamam, sauna, buhar odası, fitness center, soyunma odaları, dinlenme odalarının yanı sıra çok amaçlı spor salonunda basketbol sahası, voleybol sahası ve tenis kortu yer alıyor. Projede güvenlik ise 7/24 saat sağlanıyor.

 

Taksit tutarlarınızı kendiniz belirleyin

Nouvel Maltepe’de, fiyatlar 499.000 TL’den başlıyor. Her türlü konfor ve çağdaş yaşam şartlarını sağlayan proje alıcılarına, ‘0’ faiz avantajıyla 36 AY vade ile ‘Taksit tutarlarınızı kendiniz belirleyin’ olanağını da sunuyor. Ayrıca projeden ev sahibi olmak isteyenler projeye özel oranlarla İş Bankası’ndan kredi kullanabilir veya Ağaoğlu Omak İnşaat Finans Sistemi’nin sunduğu ödeme kolaylıklarından faydalanabiliyorlar.

Farklı daire seçenekleri

Toplam 5.300 metre kare alan üzerinde 28.000 metre kare inşaat alanı ile 16 katlı 2 bloktan oluşan proje 163 bağımsız bölümden oluşuyor. 12 adet 60-70 metre kare aralığın da 1+ 1, 8 adet 103 metre kare büyüklüğünde 2+ 1, 128 adet 133 metrekare büyüklüğünde 3+1, 3 adet 255 metrekare büyüklüğünde 4+ 1, 2 adet 255 metre kare büyüklüğünde 4+ 2, 5 adet 250– 260 metre kare büyüklüğünde 5+ 1 teraslı dubleks seçeneklerinin yanı sıra muhteşem keyif alabileceğiniz 5 adet 157 metre kare büyüklüğünde 3+ 1 bahçe katı daire seçenekleri de bulunuyor.

Avantajlı lokasyon

Kara, hava, deniz yollarını kullanarak evinize en rahat ulaşımı sağlayabileceğiniz Nouvel Maltepe projesi, Maltepe’nin merkezinde yer alıyor. Nouvel Maltepe; Ana caddelerin ve bağlantı yollarının tam ortasında, toplu taşıma olanaklarına yakın yürüme mesafesindeki konumuyla İstanbul’un her noktasına kolayca ulaşım imkanı sağlıyor. Proje aynı zamanda 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, FSM Köprüsü, Sabiha Gökçen Havaalanı’nın yanı sıra Anadolu yakasının en önemli hastanelerinin, AVM’lerinin bir arada olduğu lokasyonuyla da hayatımıza kolaylaştırıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.