Okkalar İnşaat’tan hediyeli kampanya

İnşaat sektörünün 40 yıllık tecrübeli şirketi Okkalar İnşaat, Temmuz ayı sonuna kadar ‘Arma Menta’ projesinden daire satın alan herkese IKEA’dan 10 bin TL değerinde alışveriş çeki hediye ediyor.

Şimdiye kadar iki milyon metrekarenin üzerinde konut projesi inşa eden Okkalar İnşaat, Arma Menta projesi için yeni bir kampanyaya daha imza attı. Okkalar İnşaat, yeni kampanyası kapsamında ‘Arma Menta’dan 2018 Temmuz ayı sonuna kadar daire sahibi olan herkese IKEA’dan 10.000 TL değerinde alışveriş çeki hediye ediyor. Dileyen herkes Arma Menta’ya 1 dakika yakınlıkta bulunan IKEA Kartal’dan da İstedikleri ürün özelinde hediye çekini kullanabilir. Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, ‘Arma Menta’ projemiz için tüm müşterilerimizin memnuniyet duyacağını düşündüğümüz kampanyamızı hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni kampanyamız kapsamında projemizden daire satın alanlara, IKEA’dan 10.000 TL değerinde alışveriş çeki hediye ediyoruz” dedi.

7 ay erken teslim edilecek

Okka, “Projemizi 7 ay daha erken, 2018 Aralık ayında teslim edeceğiz. Projenin satışında ve inşasında herhangi bir aksaklık yaşanmamasındaki en önemli etken, bulunduğu Kartal bölgesinin konut amortisman süresinin en kısa olan bölgelerden biri olmasıdır. Bunun dışında üretilen projenin kalitesi ve yüksek kar vaat etmesi de önemli etkenler arasında sayılabilir. Müşterilerimizin hayallerindeki eve bir an önce kavuşmalarını sağlamayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Aydos Ormanı’nın yanı başında bir yaşam

Aydos Ormanı’nın yanı başında, yüksek yaşam standartları ve doğayla uyum sağlayan yaşam alanları ile öne çıkan Arma Menta’da, kış bahçesi, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, açık havuz, hamam, sauna, buhar odası, fitness center, servis bekleme alanı, kapalı otopark ve açık misafir otopark alanları bulunuyor.

Ulaşım akslarının yakınında

Kartal’ın Soğanlık Bölgesi’nde yer alan ve E5, TEM gibi ana yollara birkaç dakika mesafede yükselen proje, metroya da 900 metre mesafede yer alıyor. Öte yandan proje, şehir merkezinde bulunan büyük hastanelere, AVM’lere, IKEA’ya, üniversitelere ve adliye sarayı gibi önemli kurumlara yakınlığı ile de yatırımcısına önemli avantajlar sunuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.