Online emlak danışmanlığı kursları başlıyor

Group of ecstatic business partners looking at camera with raised arms

Birleşmiş Emlakçılar, sertifikalı emlak danışmanı olmak isteyen ama kursa gitmeye zaman ve imkan bulamayanlar için geliştirdiği internet üzerinden eğitimlerine bir yenisini daha ekliyor.

Türkiye’de ilk on-line bilgi bankasını hayata geçiren Birleşmiş Emlakçılar, emlak danışmanı olmak isteyenlere yönelik eğitimleri ile de sektörün standartlarını yükseltiyor. Birleşmiş Emlakçılar A.Ş. iştiraki Özel Birleşmiş Emlakçılar Uzaktan Öğretim Kursu, kursa gitme imkanı olmayanlara yönelik internet tabanlı eğitimleri ile emlak danışmanlığı ve konut finansmanı konusunda emlak danışmanı adaylarını yetiştiriyor. Emlak danışmanı olmak isteyenler, www.onlineemlakkursu.com üzerinden kayıt yaptırabilirler. 9 Nisan 2018 tarihinde başlayacak kurslara devam edenler, kurs sonunda MEB onaylı emlak danışmanı sertifikasını alarak geniş bir iş imkanına sahip olabilecek.

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika

Yeni dönemi 9 Nisan 2018 tarihinde başlayacak kursların sonunda kursiyerler Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sahibi olabiliyor. Sertifika sahibi olan emlak danışmanları,  emlak firmalarında, gayrimenkul geliştirme ve değerleme şirketlerinde, leasing, factoring kurumları ve sigorta şirketlerinde iş bulabileceği gibi, emlak sektöründe kendi ofislerini açtıkları takdirde, müşterilerine daha kapsamlı hizmet verme imkanına sahip olabilecekler. Özel Birleşmiş Emlakçılar Uzaktan Öğretim Kursları’nda uygulanacak program ile; kursiyerlerin, gerçek ve tüzel kişilere, üretilmiş gayrimenkullerin alımı, satımı, kiralanması, kiraya verilmesi, parselasyon yapılması, hukuki prosedürün yerine getirilmesi, imar, ekspertizlik ve şehir plancılığı faaliyetlerinin yürütülmesi için nitelikli bir ‘emlak danışmanı’ olarak yetiştirilmesi hedefleniyor. 6 hafta sürecek olan kurslar haftada 20 saat olmak üzere toplam 120 saat üzerinden düzenleniyor.

1996 yılından bu yana yüzlerce profesyoneli sektöre kazandıran kurslarda öğretim programı 6 ders başlığına göre düzenleniyor:

1)            Pazarlama

2)            Halkla İlişkiler ve İletişim

3)            Tapu Sicili

4)            Kadastro

5)            Hukuk

6)            Emlak Danışmanlığı, Ekspertiz ve Şehir Planlama

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıEdonia Garden projesi satışa çıktı
  Sonraki yazıSur Yapı’da kampanyalı satışlar başladı
  Ezgi Kızıl
  Emlakrotasi.com.tr Emlak ve Ekonomi Editörü. 1994 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nden 2016 yılında mezun oldu.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın