Ortadoğu Grup projelerinde bayram fırsatı!

0

Ortadoğu Grup, hayata geçirdiği Resim İstanbul, Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul, projelerinde başlattığı kampanyalarla Kurban Bayramı sonuna kadar ev alanlara ödeme avantajları sundu.

Ortadoğu Grup, Sancaktepe’de hayata geçirdiği Resim İstanbul projesinde, Kurban Bayramı’nın sonuna kadar sürecek bir kampanya başlattı.  Dairelerin liste fiyatından yüzde 10 indirim uygulanan kampanyada,  yüzde 10 peşinatla Kurban Bayramı’nı yeni bir evde karşılamak mümkün. Ayrıca 12 ay boyunca başka bir ödeme yok.

Resim İstanbul projesi, 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde üç etapta toplam 28 blok ve 1394 daireden oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı Resim İstanbul’da, daire fiyatları 350 bin liradan başlıyor.

Ortadoğu Grup’un bir diğer projesi olan Yeni Nesil Eyüp’te ise Kurban Bayramı sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında yüzde 15 indirim avantajıyla, yüzde 5 peşinat vererek 120 aya varan vade seçenekleri ile ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Yeni Nesil Eyüp projesi, 8 bin 936 metrekare alan üzerinde 2+1 ve 3+1 olmak üzere 222 daire ve 9 ticari üniteden oluşuyor.

Şirket aynı zamanda Kağıthane’de hayata geçirdiği Mod İstanbul projesinde de bayrama özel avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor. Kampanya kapsamında, dairelerin liste fiyatından yüzde 10 indirim yapılarak, yüzde 10 peşinatla, teslime kadar başka ödeme yapmadan daire sahibi olma imkanı sağlanıyor. Projede daire fiyatları ise 460 bin liradan başlıyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın