Oryapark İstanbul, 471 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı

oryapark-residence

Oryataş'ın kendi arazisi üzerinde inşa ettiği Oryapak İstanbul projesi; 36 katlı 2 rezidans kulesi, 27 katlı ofis kulesi, alışveriş caddesi ve 5 yıldızlı bir otel olarak Ümraniye'de yükseliyor. 900 milyon liralık yatırımla hayata geçirilen Oryapark İstanbul'da 526 daire yer alıyor. Ön satışa çıktığı andan itibaren yüzde 20'si satılan projede metrekare birim fiyatları lansmana özel 5.200 liradan başlıyor.

Tamamlandığında yüzde 35 prim yapması öngörülen Oryapark İstanbul projesinde 178 adet 1+1, 62 adet 2+1, 32 adet balkonlu 2+1, 178 adet balkonlu 3+1, 34 adet 2 balkonlu 4+1 daire tipleri bulunuyor. Net-brüt metrekare farkı yüzde 35 olan dairelerin fiyatları ise 471 bin liradna başlayarak 1 milyon 380 bin liraya kadar çıkıyor.

Enerji dostu ürünler kullanılıyor

Oryapark İstanbul projesi hakkında 6 Nisan'da gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Oryataş Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Buğdaycı "Kentte yaşamanın zorluklarını asgariye indirip insanların hayatlarını kolaylaştırarak mutluluklarına katkıda bulunmak üzere projemizi tasarladık. Rezidans kimliğin gerektirdiği konfor ve hizmetleri Oryapark İstanbul sakinlerine uygun şartlarda sağlamaya özen gösterdik." dedi. Buğdaycı, enerji tasarrufu sağlamak amacıyla uygun dış cephe sistemleri ve ileri teknolojiye sahip ürünler kullanıldığını belirtti. Mehmet Buğdaycı, tüm dairelerde su tüketimini azaltmak için aynı konforu sağlayan bataryalar seçildiğini söyledi.

Teslime kadar sıfır faiz avantajı

2016 sonuna kadar teslim edilmesi planlanan Oryapark İstanbul'un ödeme planına göre teslime kadar sıfır faizle ya da TEB, Akbank ve Garanti Bankası'ndan 120 aya kadar 0.83 faiz oranıyla kredi alınarak projeden daire sahibi olunabiliyor.

İlk 4 ay aidatlar Oryapark'tan

Oryapark İstanbul'ın sosyal donatıları arasında açık/ kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, kids club, club lounge, home theatre, premium lounge, özel yemek odaları, parti odaları, çok amaçlı spor sahası, yürüyüş parkurları ve açık kopalı otopark yer alıyor. Metrekare başına 3 lira olması beklenen aidatlar ise 4 ay Oryapark tarafından ödenecek. Oryapark İstanbul sakinleri ayrıca Crowne Plaza Oryapark Hotel'de ayrıcalıklı hizmet avantajlarından faydalanabilecek.

Çevre bağlantı yollarının kesişme noktasında

Bebek ve Bağdat Caddesi'ne olan 20 dakikalık uzaklığıyla hayattan kopmayan Oryapark İstanbul projesi Ataşehir ve Çekmeköy'e 10 dakika, FSM Köprüsü'ne 2 dakika, Boğaziçi Köprüsü'ne 5 dakika, Kozyatağı'na 15 dakika mesafede yükseliyor. Ulaşım arterlerine de oldukça yakın mesafede bulunan proje toplu taşıma araçlarına yürüyerek 2 dakika, metroya 10 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 20 dakika, 3. köprü bağlantı noktasına 3 dakika uzaklıkta.

www.oryapark.com 0216 632 88 38

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıAşçıoğlu’nun yeni projesi Selenium Retro, Mayıs’ta satışa çıkacak
  Sonraki yazıİnşaat sektöründe ciro yüzde 0,9 arttı
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın