OSRAM, NightBreaker LED ve LEDriving yedek lambaları ile kullanıcılardan tam not aldı

Güvenli sürüş için yeni teknolojilere odaklanan ams OSRAM, yakın zamanda kullanıcıları ile buluşturduğu NightBreaker LED ve LEDriving yedeklambaları ile yol güvenliğini artırmaya devam ediyor. Yeni LED lambaları ile özellikle göz kamaşması sorununu ortadan kaldıran ams OSRAM, ışık dağılımının kusursuzluğu ile tüketiciler tarafından büyük bir beğeni topladı.
Geliştirdiği teknolojileri sürücülerin ihtiyaç ve beklentilerine göre sürekli olarak zenginleştiren ams OSRAM, Avrupa’da şehir içi trafikte kullanım için ilk yasal olarak onaylanmış LED farları olan Night Breaker LED farları ile sağladığı net aydınlatma sayesinde tüm sürüş koşullarında büyük bir güvenlik sağlıyor. Bu özelliği ile Türkiye’deki kullanıcılar tarafından kısa sürede büyük bir ilgi gören Night Breaker LED lambalar, geleneksel halojen lambalara göre, gözü yormadan yüzde 230 daha parlak bir ışık sağlaması ve daha az enerji tüketmesi ile tam not aldı.
“Geri bildirimler, ürünlerimizi daha da geliştirmemiz için bize yol gösterici oluyor”
Ürünlerin daha çok yeni olmasına rağmen tüketiciler tarafından çok sevildiğini vurgulayan ams OSRAM Türkiye Ülke Satış Müdürü Can Sürücü, “Night Breaker LED ve LEDriving yedeklambalarımız, göz kamaşması sorununu giderme ve mükemmel ışık dağılımı konularındaki başarısı ile tüketicilerimiz tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı. Bununla birlikte tüketicilerden gelen geri bildirimler, ürünlerimizi sürekli olarak geliştirmemiz için bize önemli bir yol gösterici oluyor. Bazı tüketicilerimizin araçlarında ürünlerimizin uyumluluğu konusunda daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğunu gözlemledik. Bu nedenle, websitemizdeki uyumluluk ve gereksinim tablolarını güncellemeyi planlıyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin farklı talepleri olduğunu biliyoruz ve bu talepleri karşılamak için teknik olarak mümkün olanları piyasaya sürmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. ams OSRAM olarak, sürücülerimizin güvenliğini ve konforunu artırmak için çalışmaya devam edeceğiz.”diye konuştu.
Hem yakıt hem de maliyet tasarrufu sağlıyor
Night Breaker LED, geleneksel halojen lambalara göre yüzde 230 daha parlak bir ışık sunarak daha az enerji tüketirken, aynı zamanda daha uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Ayrıca yüksek mühendislikle üretilen filament yapısı sayesinde 150 m’ye kadar uzanan net bir aydınlatma sağlıyor, bu da sürücülerin trafik tehlikelerini daha hızlı tanımlamalarına yardımcı oluyor. LEDriving yedek lambaları ise, özelleştirilmiş LED aydınlatma çözümleri sunarak yüzde 350’ye kadar daha fazla parlaklık sağlıyor ve sürücülere daha net bir görüş açısı sunuyor.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıBanyonuza Renkli Bir Dokunuş: Salvo Plus Serisi
    Sonraki yazıFransız Lüks Mobilya Markası Roche Bobois İstanbul’da