OSRAM yenilikçi teknolojilerle güvenli sürüşü destekliyor

Sürücüler günümüzde araçlarında maksimum konfor talep ediyor. Dünyanın lider teknoloji şirketlerinden amsOSRAM, inovatif ve akıllı yaklaşımlarla geliştirdiği teknolojik ürün aileleri ile “Daha güvenli seyahat” temasını sahipleniyor. Biten akülere ve inen lastiklere çözüm olan, havayı temizleyen, görüş açısına katkı sağlayan teknolojileriyle güvenli sürüşü destekliyor.

Türkiye’de otomobil aydınlatması, profesyonel aydınlatma çözümleri, led ürünler, dijital aydınlatma sistemleri, eğlence aydınlatmaları ve profesyonel + endüstriyel uygulamalar gibi aydınlatmanın her alanında faaliyet gösterenams OSRAM, TYREinflate ile aracınızı güvenle sürmenize yardımcı olurken, BATTERYcare ailesi ile de araçlarda enerji ve akü şarj etme sorunu için araç sahiplerine çözüm sunuyor.
Lastiklerin basınç seviyesini kontrol etmenizi sağlıyor

Güvenli sürüş için geliştirilen kompesör ailesi TYREinflate araçların lastiklerinin basınç seviyesini kolaylıkla kontrol etmenizi sağlıyor.TYREinflate 200 modeli analog bir basınç göstergesine sahip ve tam inik lastiğin 5 dakikadan daha kısa sürede şişirilmesine olanak tanıyor. Birüst model TYREinflate 450 ise dijital ekranıyla sonucu çok daha rahat gösteriyor. Doğru basınca ulaştıktan sonra, otomatik durdurma işlevi sayesinde, kompresör kendi kendine duruyor ve bir sonraki kullanım için ayarlanan değeri hatırlıyor. Tamamen inmiş lastiği yalnızca 3,5 dakikadailk haline getiriyor. Ailenin üst modellerindenTYREinflate 1000, tamamen inik bir lastiği 2 dakikada şişirebiliyor ve şişirme göstergeli geniş dijital ekran, süreci takip etmeyi kolaylaştırıyor. LED parlak ışığı da bulunan modeller, karanlık yerlerde bile lastiğinizi rahatlıkla şişirmenizi kolaylaştırıyor. Uzun kablo ile araç etrafında her yere rahatlıkla ulaşabilmenizi de sağlıyor.
Aracınızın elektrik aksamına zarar vermiyor
OSRAM BATTERYcharge akıllı şarj ailesi, lityum iyon dahil her tür aküyü kolaylıkla şarj edebiliyor. Kullanımı oldukça pratik olan bu akıllı şarj ailesi, pil tamamen şarj olur olmaz otomatik olarak bakım ve bekleme moduna giriyor. Bu durum aşırı şarj olma sorununun önüne geçerek, muhtemel problemleri de önlüyor.BATTERYcare serisinin diğer üyesi OSRAM BATTERYstart ailesi ise akü boşalmalarında aracınızı kolayca çalıştırmanız için güvenli ve kompakt bir çözüm sunuyor. OSRAM BATTERYstart ailesi ürünleri ile aküsü biten aracınızı çalıştırmak için akü takviye kablosu ve başka bir araç bulmakla uğraşmıyor, aynı zamanda aracınızın elektrik aksamına zarar verme riski olmadan kolayca çalıştırmanıza fırsat tanıyor.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıASAŞ’tan Yüksek Isı ve Ses Yalıtımı Sağlayan Sürme Sistem: Inova
    Sonraki yazıİSTANBUL’UN SANAT DURAĞI POLAT PİYALEPAŞA