Park Residences Cadde’de TL dönemi!

Hükümetin “TL’ye dönün” çağrısına Birleşik Gayrimenkul A.Ş de sessiz kalmadı. Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Çepni, Park Residences Cadde’den ev almak isteyenlerin, ödemelerini TL üzerinden yapabileceğini duyurdu.

Son dönemde döviz kurunda yaşanan hareketlilik nedeniyle hükümetin ‘Türk Lirası’ çağrısı özel sektörden de karşılık buluyor. Park Residences Cadde projesinin sahibi Birleşik Gayrimenkul, projedeki satışları TL üzerinden yapacağını açıkladı. Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Çepni konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Döviz kurunda yaşanan dalgalanma sebebiyle projemizden ev sahibi olmak isteyenlerin zarar görmemesi adına böyle bir kampanya başlattık. Böylece, Park Residences Cadde’den ev sahibi olmak isteyenler ellerindeki dolar ile çok daha karlı bir yatırım yapmış olacaklar” diye konuştu.

4 bloktan oluşuyor

44 katlı 4 bloktan oluşan proje içinde; fitness salonu, yoga stüdyosu, aletli pilates alanı, spinning stüdyosu, kişiye özel meditasyon dersleri, spa, sauna, hamam, şok duşlar, dinlenme odası, concierge ve güvenlik hizmetleri, ısıtma sistemli açık yüzme havuzu, manzaralı lounge alanları, çocuk ve genç oyun odaları, toplantı odaları, yürüyüş parkuru yer alıyor. 102 metrekare ile 690 metrekare arasında değişik yaşam tarzlarına hitap eden rezidanslar, iki çeşit 1+1,  2+1,  3+1,  4+1 ve penthouse seçenekleri bulunuyor.

Bağdat Caddesi’nin kalbinde

Park Residences Cadde, manzarasıyla Yeşilköy’den tarihi yarımadaya kadar tüm İstanbul’u panoramik bir şekilde ayağınıza getiriyor. Bağdat Caddesi’nin kalbinde yer alan Park Residences Cadde, bulunduğu lokasyon gereği İstanbul’un her bölgesine çok yakın. Projenin,  Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 3. Havalimanı, Marmaray hızlı tren ile yeni metro hatları ve Avrasya Tüneli gibi dev ulaşım projeleriyle de değerine değer katması bekleniyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.