Ottomare’de yaza merhaba

Ottomare+etknlik+1

Denizden karaya yaklaşanları adeta bir deniz feneri formuyla karşılayan, etkileyici bir eser niteliği taşıyan mimarisi ile Ottomare’de 12 Haziran 2015 Cuma günü ev sahipleri ve oturanlara özel “Ottomare Yaza Merhaba Etkinliği” düzenlendi. Ottoman Gayrimenkul ve Simya Rezidans ve Yönetim Sistemleri tarafından düzenlenen etkinlikte katılımcılar 60’lar, 70’ler ve 80’lere doğru nostaljik ve keyifli bir yolcuğa çıktılar.

Akşam saatlerinde başlayan etkinlikte DJ performansı ile eğlenen konuklar, ardından Retrobüs grubunun sahne almasıyla müzik dolu saatler geçirdiler. Etkinlikte zengin bir büfe ile katılımcılara deniz manzarası eşliğinde barbekü ziyafeti de verildi. Lazer ışık gösterileri eşliğinde 60’lar, 70’ler ve 80’lerin şarkılarıyla katılımcılar özenle hazırlanmış nostaljik bir yolculuğa çıktı. 

Ticari alan satışları sürüyor

Ottomare’de sınırlı sayıda hemen teslim apart ünite ve ticari alanların satışları devam ediyor. Dileyene deniz cepheli, dileyene cadde cepheli, 125 ve 974 metrekare aralığında ticari alan seçeneklerinin bulunduğu projede, 48 aya kadar ödeme planı imkanları da mevcut. Ottomare’de ayrıca, peşin ödemelerde yüzde 10 peşin indirimi uygulanıyor. www.ottomaresuites.com 444 1974

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıİşte Dünyanın en büyük binası!
  Sonraki yazıSemt semt kentsel dönüşümde son durum!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın