Özbek ve Yıldırım el sıkıştı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kulüpler Birliği Vakfı tarafından Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen 2. Futbol Zirvesi'ne katıldı. Zirvede, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, (sol) TFF Başkanı Yıldırım Demirören, (sağ) Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım (sağ 2) ve Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek de (sağ 3) hazır bulundu. Erdoğan, kulüp başkanlarının sahneye çıktığı sırada Galatasaray Başkanı Özbek ile Fenerbahçe Başkanı Yıldırım'ı yanına aldı. İki başkan, Erdoğan'ın yanında el sıkıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve kulüp başkanları bir araya geldi. Özbek ve Yıldırım el sıkıştı. 2. Futbol Zirvesi’ne katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kulüp başkanlarıyla aynı sahnede yer aldı. Galatasaray Başkanı Özbek ile Fenerbahçe Başkanı Yıldırım, Erdoğan’ın yanında el sıkıştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kulüpler Birliği Vakfı tarafından Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen 2. Futbol Zirvesi’ne katıldı. Zirvede, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek de hazır bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kulüpler Birliği Vakfı tarafından Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen 2. Futbol Zirvesi’ne katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kulüpler Birliği Vakfı tarafından Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen 2. Futbol Zirvesi’ne katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, zirvede futbolcular Emre Belözoğlu (ortada) ve Arda Turan (sağda) ile sohbet etti.

Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da katıldığı zirvede, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ile sohbet etti.

Erdoğan, kulüp başkanlarının sahneye çıktığı sırada Galatasaray Başkanı Özbek ile Fenerbahçe Başkanı Yıldırım’ı yanına aldı. İki başkan, Erdoğan’ın yanında el sıkıştı.

Erdoğan, kulüp başkanlarının sahneye çıktığı sırada Galatasaray Başkanı Özbek ile Fenerbahçe Başkanı Yıldırım’ı yanına aldı. İki başkan, Erdoğan’ın yanında el sıkıştı.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.