Pal City’de sona gelindi

Antalya'da Pal City Kooperatifi tarafından lüks bir yaşam konsepti olarak tasarlanan Pal City Vali Konakları'nda ikinci etabın temeli de önümüzdeki günlerde atılacak. 2. etabın da 36 ayda tamamlanması planlanıyor.

Pal City Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı emekli Vali Yardımcısı Turan Eren, birinci etap çalışmalarında hiçbir aksamanın olmadığını, üstelik bitirmeyi planladıkları normal sürenin de önünde olduklarını söyledi.

36 ayda tamamlanacak

İkinci etapta da bütün alanın dolgusunun yapıldığını anlatan Eren "3 parsel halindeydi, birleştirmesini yaptırdık ve ruhsatımızı da alıp, zaman geçirmeden temelini atacağız. 36 ayda bitirip üyelerimize teslim edeceğiz" ifadelerini kullandı
Pal City 1 Vali Konakları'nda 3-4 ay içinde tüm konutları sattıklarını anlatan Kooperatif Başkanı Turan Eren, Pal City 2 Vali Konakları'nda ise villaların büyük çoğunluğunun satıldığını belirtti.

Eren "Temel atıldıktan sonra örnek olarak 1 blok 3+1,1 blok 2+1 ve 1 blok da ikiz villa yapacağız. Örneklerini yaptığımızda insanlar nasıl bir yerde oturacaklarını görecek ve ondan sonra inşaata devam edeceğiz" diye konuştu.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.