Bu projenin yüzde 70’i yeşil…

Kartal’da 12 dönüm arazi üzerinde hayata geçirilen Kartal Wings’in 8.5 dönümü yeşil alana ayrıldı.

Kartal’da inşa edilen Kartal Wings projesi, yeşil alana ayrılmış geniş kısımlarıyla dikkat çekiyor. 12 dönümlük arazi üzerinde yayılan Kartal Wings’in yüzde 70’i yeşil alan olarak belirlendi. Projeden konut satın alanlar 8.5 dönümlük bir bölümde yayılan yeşil alandan da yararlanma fırsatı yakalayacak.

Kartal Wings, sosyal donatıları ve 8 bin 500 metrekarelik peyzaj alanıyla da dikkat çekiyor. Amad Gayrimenkul ve Umran Yapı ortaklığı ile hayata geçirilen Kartal Wings’in yüzde 70’lik kısmı, aileler ve çocuklar için yaşam merkezi haline dönüştürüldü. Lüks konutlarda yaşarken aynı zamanda da doğa ile iç içe yaşama olanağı sunulan projede mahalle konsepti ve komşuluk ilişkilerine de özel önem veriliyor.

Kartal Wings mimarı Cem Bender yeşille iç içe sakin bir mahalle ortamı oluşturmaya çalıştıklarını söyleyerek, “Bloklar birbirlerine engel olmayacak şekilde konumlandı” dedi. Proje bünyesinde açık ve kapalı yüzme havuzu, kafeterya, iki sauna, iki Fin hamamı, spor salonu, basketbol ve tenis kortu, açık ve kapalı çocuk parkı, yürüyüş alanları, güvenlik kontrol ve kapalı otopark alanları bulunuyor. Projenin teslim tarihleri ise 2019 yılı Haziran ayı olarak belirlendi.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.