Relux Gayrimenkul, lüks projelerine yenilerini ekliyor

altunbuken-holding

75 yıldan bu yana altın ve pırlanta sektöründe faaliyet gösteren Altunbüken Holding 25 yıldır inşaat taahhüt işlerini de yürütüyor. Altunbüken Holding, Relux Gayrimenkul markasıyla 400 milyonluk cirosunu 3 yıl içerisinde 1 milyar liraya ulaştırmayı hedefliyor. 

 Dünyaca ünlü mimari grup GAD Architecture Gökhan Avcıoğlu ile çalışan Relux Gayrimenkul, İstanbul'un değerli lokasyonlarında ulaşım akslarına komşu projeler geliştirmesiyle ön plana çıkıyor. Relux markasının yeni projelerinin tanıtıldığı basın toplantısında konuşan ve iki projenin yapımına devam ettiklerini belirten Altunbüken Holding ve Relux Yönetim Kurulu Başkanı Cem Altunbüken "Relux lüksün yeni tanımı. Relux'u tasarlarken konut, ofis ve rezidans projeleri geliştirmek için yola çıktık. 12 bin metrekare alanda geliştirdiğimiz Relux RSO 50 Suit&Office projemizden 120 milyon liralık gelir elde etmeyi planlıyoruz. Satışlarının yüzde 40'ının tamamlandığı projede metrekare birim fiyatları ise 10 bin lira. Projemizi 2016 yılında tamamlayıp faaliyete geçirmeyi planlıyoruz." dedi. Toplantıda 'güvenli yatırım' ile finansal lüksüyle yatırımları yüzde 100 garanti altına alan sistemlerinden de bahseden Altunbüken "Relux'un diğer kazandıran projesi ise Ataşehir Finans Merkezi'ne 1 dakikalık mesafede yükselen Relux RFF 35 Finance Flats. Bu projemizden 40 milyon liralık gelir bekliyoruz. 78 adet rezidans dairenin bulunduğu projemizde metrekare fiyatları ise 5 bin lira seviyesinde. 2016 ortalarında teslim etmeyi düşündüğümüz projenin yüzde 35'inin satışları gerçekleşti." diye konuştu.

Yeni projeler yolda

Relux markası ile gayrimenkul sektöründe yeni projeler gerçekleştirmeye devam edeceklerini ifade eden Cem Altunbüken, bu yıl içinde Topkapı E-5 üzerinde 10 dönüm arazi üzerinde 55 bin metrekarelik karma kullanımlı bir proje geliştirmek üzere de çalışma yürüttüklerini söyledi. Altunbüken, aynı zamanda holdingin 150 dönümlük Bodrum Mazı arazisinde Relux Marina&Spa adını verdikleri 120 yatlık marina, otel ve 110 adet villadan oluşan bir projenin çalışmalarını da devam ettirdiklerini söyledi. Altunbüken, Kapalıçarşı'ya komşu 110 odalı Relux butik otel projesinin de 2016 yılı içerisinde açılacağını belirtti. www.relux.com.tr 444 37 59

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıNidapark Seyrantepe’de fiyatlar 678 bin liradan başlıyor
  Sonraki yazıİnnovia 4’te 0 faiz ile 151 bin liradan başlayan fiyatlar
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın