Route İstanbul projesinde satışlar devam ediyor

Özyazıcı İnşaat – Regnum iş birliği ile Ataköy’de hayata geçirilen ‘Route İstanbul’ projesinde satışlar devam ediyor.

Özyazıcı İnşaat – Regnum iş birliği ile İstanbul’un en değerli noktalarından Ataköy’de yükselen Route İstanbul, konut alıcılarının tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek merkezi konumuyla yüksek yatırım potansiyeli taşıyor. Şehrin merkezinde prestijli iş ve yaşam projesi olarak yükselen Route İstanbul’da yatırımcılara, 60 ay vade farksız ödeme seçeneği sunuluyor. İstanbul’un en işlek ulaşım hattı E-5 Otoyolu’nun hemen bitişiğinde ve Ataköy’ün en merkezi arazisi üzerinde yer alan Route İstanbul, lüks detaylara sahip rezidansların yanı sıra prestijli ticari üniteleriyle de bölgenin önemli adreslerinden biri olmaya hazırlanıyor.

Modern mimari ve prestijli yaşam

Kara, deniz ve hava ulaşımının çevrelendiği bir bölgede yükselen proje; etrafında yer alan eğitim kurumları ve iş merkezlerine yakın oluşuyla geniş bir kitleye hitap ediyor. Modern mimarisi ile bölgede prestijli yaşam ve iş projesi olarak konumlanan Route İstanbul’da yatırımcılara bankasız, 60 ay 0 faiz avantajı sunuluyor.

Farklı daire seçenekleri

Konforlu yaşam için planlanan 302 rezidans daire ile 20 ticari ünitenin bulunduğu projede avantajlı fiyatlarla daire sahibi olunabiliyor. 1+1 ve 2+1 seçeneklerine sahip rezidans dairelerin yer aldığı projede, dairelerin metrekaresi 8.250 TL’den başlarken, lüks detaylarla donatılan rezidans dairelerin büyüklüğü 75 ile 272 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Ulaşım akslarına yakınlık

E-5 Otoyolu ve yan yol üzerinden direkt ulaşım bağlantısı bulunan Route İstanbul; tramvay, metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde bulunuyor. İstanbul’un dört bir yanına rahat ulaşım imkânı sunan proje; Atatürk Havalimanı, Dünya Ticaret Merkezi, CNR Expo ve İstanbul Fuar merkezi gibi iş dünyasının önemli merkezlerine komşu konumuyla da dikkat çekiyor. İnşaatın yüzde 85’inin tamamlandığı Route İstanbul’da teslimler Eylül 2018’de planlanıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.