Sait Ergun Özen, Boyner Perakende Yönetim Kurulu Başkanı oldu

Boyner Perakende’nin yönetim kurulu başkanlığına, şirketin yönetim kurulu üyelerinden Sait Ergun Özen seçildi. 
 

Boyner Perakende ve Tekstil Yatırımları AŞ’nin (Boyner Perakende) Yönetim Kurulu Başkanlığına Sait Ergun Özen’in seçildiği bildirildi. 

Boyner Perakende’nin Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yer alan açıklamasında, yönetim kurulu görev dağılımının yapıldığı belirtildi. 

Yönetim Kurulu Başkanlığına Sait Ergun Özen’in, Başkan Vekilliğine Nazlı Ümit Boyner’in tayin edildiği aktarılan açıklamada, Kurumsal Yönetim Komitesi Başkanlığına Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Sabri Metin Ar’ın, üyeliklere Hasan Arat ve Yatırımcı İlişkileri ve Kurumsal Yönetim Müdürü Taliye Yeşilürdü’nün getirilmesine karar verildiği ifade edildi. 

Denetimden Sorumlu Komite Başkanlığına Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Sabri Metin Ar ve üyeliğe Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Tayfun Bayazıt’ın seçildiği kaydedilen açıklamada, Riskin Erken Saptanması Komitesi Başkanlığına Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Kamil Ömer Bozer’in ve üyeliğe Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Sabri Metin Ar’ın getirildiği bildirildi. 

Açıklamada, “Kurumsal Yönetim Komitesi’nden ayrı bir ‘Aday Gösterme ve Ücret Komitesi’ oluşturulmasına ve 3 üyeden oluşmasına, başkanlığına Tayfun Bayazıt’ın, üyeliklerine Sait Ergun Özen ve Nazlı Ümit Boyner’in getirilmesine karar verilmiştir.” ifadesine yer verildi. 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.