Seha Yapı’dan 2019’da 1.170 daire teslimi

Seha Yapı’nın Konya’nın en büyük su temalı karma konut projesi Zermeram’da teslim süreci başladı.

Seha Yapı, 2019 yılında Zermeram ile birlikte 1.170 konut ve 125 ticari alanı müşterilerine teslim edecek. Ayrıca, Zermeram’ın temel atma yıl dönümü kapsamında da Zermeram’dan konut alanlara peşinde yüzde 10 indirime ek, yüzde 10 indirim daha sunuyor. İttifak Holding’in inşaat sektöründeki markası Seha Yapı, Anadolu’nun en büyük su temalı karma konut projesi Zermeram’ın temel atma yıl dönümü dolayısı ile Seha Yapı Genel Müdürü İskender Uslu açıklamada bulundu. Uslu, öncelikle, millete kurşun sıkan hainler tarafından ülkemizde darbe teşebbüsünün yapıldığı gün Zermeram’ın temelini attıklarını ifade ederek şunları söyledi: “O dönemki Kalkınma Bakanımız Sayın Lütfi Elvan’ın teşrifleri ile ülkemizin geleceğine olan güvenimizin nişanesi, Zermeram’ın temelini 15 Temmuz 2016’da atmıştık. Aynı günün akşamında meydana gelen bu hain kalkışmayı bir kez daha lanetliyor, mevzu bahis vatansa gerisi teferruattır sözünde birleşen, vatanı için adeta canından geçen milletimize sonsuz şükranlarımı arz ediyorum. 15 Temmuz’da başlayan nöbetimize, işimizin hakkını vererek devam etmeliyiz. Bunu memleketimiz için bitmeyen bir nöbet olarak görüyoruz. Görevimiz, işimize ve vatanımıza sahip çıkmak… Her zaman olduğu gibi memleketimizin kalkınmasını ve kutlu yükselişini kesintiye uğramadan sürdürmesi için biz de Seha Yapı olarak elimizden geleni yaptık, yapmaya devam ediyoruz. İnanıyoruz ki Zermeram’ın temelleri, 15 Temmuz gecesi daha da sağlamlaştı. Bu süreçte hem şirketimiz hem de ülkemizin ekonomisi ve kalkınma sürecine Zermeram projemize teveccüh göstererek katkı sunan tüm müşterilerimize ve iş ortaklarımıza gönülden teşekkür ediyorum.”

Güneş panelleri ile elektrik üretimi

Enerji tasarrufunu önemsediklerini ve birçok işlerinde önceledikleri konuların başında geldiğini belirten İskender Uslu, ‘’Ülkemizdeki tek kojenerasyonlu konut projesi Konya’da Yazır Mahallesi’nde inşa ettiğimiz Panorama Evleri’nde bulunuyor. Türkiye’de konutta ikinci kojenerasyon sistemini de inşallah yine biz hayata geçireceğiz ve Zermeram sakinleri de bu avantajlı sistemi kullanılmaya başlayacak” dedi. Zermeram’da kojenerasyonun yanı sıra ortak giderlerin düşürülmesi amacı ile güneş panelleri ile elektrik üretimi yapılacağını da sözlerine ekleyen Uslu, konut ve ortak alanlarda enerji tasarrufu sağlayacakları projeleri ile müşterilerinin cebine olumlu yansıyacak tasarruf oranları elde edeceklerini belirtti. Uslu bunların dışında Zermeram’da gri su arıtma tesisi ve yağmur suyu depolaması ile yeşil alanların sulamasının da tasarruflu olacağını ve bu inovatif projeler sayesinde enerji kaynaklarının daha verimli kullanılacağını söyledi.

Kişiye özel ödeme planı

Zermeram projesindeki kampanya hakkında da bilgiler veren Uslu: “Bu değerli projeden ev sahibi olmak isteyenlere önemli fırsatlar sunmaya devam ediyoruz. Teslime bir yıldan daha az bir süre kalmışken aynı zamanda temel atma yıl dönümümüzü de kutladığımız bugünlerde Zermeram’dan konut alanlara peşinde yüzde 10 indirime ek, yüzde 10 indirim daha sunuyoruz. Birinci etaptaki tüm daireler için geçerli olan bu kampanyamız, 15 Ağustos’a kadar devam edecek” dedi.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın