Şehir yaşamı ile ada manzarası bir arada…

DKY, Kartal’ın en büyük kentsel dönüşüm projesi olan DKY Ada’yı satışa sundu. 600 milyonluk yatırımla hayata geçirilen projede 4 blokta toplam 792 konut yer alacak. 36 ay sonra teslim edilecek DKY Ada’da daire fiyatları ise 395 bin TL’den başlıyor.

DKY,  Kartal’ın en büyük kentsel dönüşüm projesi olan DKY Ada’yı satışa sundu. Proje değeri 600 Milyon TL olan DKY Ada, 24 blokta yer alan 301 konutun dönüştürülmesiyle hayat bulacak. Şehir yaşamıyla ada manzarasının bir arada bulunduğu DKY Ada, 4 blok ve 792 bağımsız bölümden oluşuyor. Kartal’ın simgesi olmaya aday projede, 93,94 ile 211,54 metrekare arasında değişen, 2+1’den 4+1’e kadar balkonlu ve yeni nesil ev konseptiyle +1,5 olarak planlanan 2+1,5 ve 3+1,5 olmak üzere farklı formatlarda konutlar yer alıyor. Projenin 36 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor.

“Kartal’a değer katacak”

Projenin tanıtım toplantısında konuşan DKY Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, bugüne kadar geliştirdikleri projelerle binlerce aileyi ev sahibi yaptıklarını söyleyerek şöyle konuştu: DKY Ada geniş ve kullanışlı daireleri, peyzajıyla farklılaşan yeşil alanları, zengin sosyal ve sportif olanakları, çocuklara özel aktivite alanlarıyla aileler için tasarladığımız özel bir proje. 792 konutun, 4 adet ticari alanın ve 1 kreşin yer aldığı DKY Ada projemiz, fitness ve SPA merkezi, spor alanları, yürüyüş parkuru, açık ve kapalı yüzme havuzu ve aktivite alanlarıyla yaşam kalitesini arttıracak ve Kartal’a değer katacak”

Lansman öncesi 4 bin talep topladı

Lansman öncesinde proje için 4 bin adet talep topladıklarına da dikkat çeken Dumankaya, “Projemiz Kadıköy-Tuzla E-5 hattı, Kadıköy-Kartal Metro Hattı ve Marmaray gibi toplu ulaşıma rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir noktada yer alıyor” dedi.

Ekopratik ödeme sistemi ile 120 ay vade imkanı sunuldu

Lansmana özel kampanya ile “Ekopratik” ödeme sistemini de tanıtan DKY, şirket bünyesinde kişiye özel ödeme planlarının anlık olarak hazırlanabildiği yeni bir ödeme sistemi sundu. Bu sisteme göre DKY Ada müşterileri istedikleri vadelerde diledikleri peşinat ve ara ödeme tutarlarıyla, kendi ödeme planlarını anlık olarak oluşturabilecek. 395 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan projede, ekopratik yöntemiyle olan alımlarda ise 120 aya varan vadelerle ev sahibi olunabiliyor.

 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın