Siemens kıyma makinesi Kurban Bayramı’na hazır


 

Yine Siemens MW 67440 kıyma makinesi ile artık mutfaklarda kıyma çekmek hem çok kolay, hem de çok güvenli. Daha sağlıklı bir tüketim için kıymayı evde çekmeyi tercih edenlerin beklentilerini karşılayan Siemens MW 67440, 2000 Watt’lık motoru ile güçlü bir performansa sahip ince, orta ve kalın olmak üzere üç adet kıyma diski ile kıymanızı hızlıca hazır eder. Emniyetli ve pratik bir şekilde kurulabilenürün, benzerlerinden üstün özellikleri sayesinde dakikada tam 3,4 kilogram et çekebilme kapasitesi ile zamandan tasarruf sağlayarak göz dolduruyor. Siemens MW 67440 siyah – gri rengi ve estetik tasarımı ile de dikkat çekiyor.

Salata aksesuarı ile dilimleme ve rendeleme özelliğine sahip olan Siemens MW 67440 kıyma makinesi, sahip olduğu içli köfte ve sosis aparatı sayesinde zahmetli yemekler kolaylıkla yapılabiliyor. Aksesuarlar için entegre yerleştirme sistemi ile ergonomik ve kompakt bir yapısı olan MW 67440 kıyma makinesi, opsiyonel aksesuarlarla daha da geliştirilebiliyor.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıÜmraniye’de yeni nesil konut bloğu: DRS Loft ve Rezidans
  Sonraki yazıOttomare’ye Berker by Hager eli değdi
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın