Silestone® by Cosentino, Parisien Bleuile mekanlarda sofistike bir atmosfer yaratıyor

Dekorasyon dünyasında son zamanlarda; hem asaleti hem de şıklığı temsil eden koyu renkler ön plana çıkmaya başladı. Özellikle dekoratif ürünlerde, banyo ve mutfak yüzeylerinde tercih edilen bu renkler;zarifbir görünüm sunuyor. Tasarım ve mimarlık dünyası için yenilikçi, sürdürülebilir yüzeyler üreten Cosentino’nun zengin bir geçmişe sahip olan Silestone®markasına ait Le Chic Koleksiyonu’nda yer alan Parisien Bleu; koyu mavi ve gri tonları ile öne çıkan tasarımıyla mekanlara sofistike bir atmosfer katıyor.

Dünya genelinde hibrit mineral yüzeyde lider konumda olan Silestone® by Cosentino, son zamanların en trend konseptlerinden biri haline gelen koyu renklerin kullanımını, Le Chic Koleksiyonu’nda yer alan Parisien Bleu ile taçlandırıyor. Özellikle kış aylarında, yaşam alanlarını yenileyenler için mükemmel bir alternatif olan Parisien Bleu; mutfaktan banyolara kadar her alanda sıcak ve samimi ortam yaratıyor.

Mekanları bir sanat eserine dönüştürüyor
Işıklar Şehri Paris’in pırıltılarını ünlü Roma İmparatorluğu taşları ile birleştirerek tasarlanan Le Chic Koleksiyonu’nun Parisien Bleu rengi, yaşam alanlarını modern bir estetik ile buluşturuyor. Eşsiz rengi ve ince kıvrımlı damarları ileFransa’nın nostaljik havasını ve Parisian stilini evlere taşıyan Parisien Bleu; mekanları bir sanat eserine dönüştürüyor. Ayrıca, Cosentino’nun öncü HybriQ+® teknolojisi ile tasarlanan koleksiyon, mekanlara benzersiz bir dokunuş katıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıCAPELLA LOGISTICS İZMİR VE ÇATALCA’DA DEPO YATIRIMI GERÇEKLEŞTİRDİ
    Sonraki yazıE10 Koleksiyonu ile Banyo Deneyiminizi Kişiselleştirin