Edonia Garden yıl sonu kampanyası uzatıldı

Kar Group tarafından projelendirilen Edonia Garden projesinde hayata geçirilen yıl sonu kampanyası 2019 yılında da devam ediyor. 2018 yılının sonunda bitmesi planlanan kampanya yatırımcıların talepleri doğrultusunda Mart 2019’un sonuna kadar uzatıldı.

Kar Group’un Pendik ilçesinde hayata geçirdiği Edonia Garden projesindeki kampanya mart ayının sonuna kadar devam edecek. Yatırımcılar kampanya dahilinde, peşin fiyatına yüzde 25 peşinat kalanı teslimde öde’ ya da peşin fiyatına yüzde 35 peşinat ve 36 ay taksit fırsatıyla ev sahibi olabilecekler. Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan  Kar Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Üçüncü, kampanyanın talep üzerine uzatıldığına dikkat çekti. Üçüncü, “Kar Yapı Edonia Garden yıl sonu kampanyası 2018 yılı sonuna kadar geçerli olacaktı. Ancak kampanyamıza gelen talep üzerine 31 Mart’a kadar uzattık” dedi.

Grup olarak 50’nci yaşlarını kutladıklarını dile getiren Üçüncü, ”Yarım asırlık bir şirket olmanın gururunu ve mutluluğunu yatırımcılarımızla paylaşıyoruz. Peşin 254 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunduğumuz projemizde yıl sonuna özel çalıştığımız kampanyamızı uzattık. Konut almak isteyenlere iki farklı ödeme seçeneği sunuyoruz. Vade farkı almadan faizsiz isteyen ‘peşin fiyatına yüzde 25 peşinat ve kalanı teslimde öde’ seçeneğini, isteyen faizsiz, vade farksız yüzde 35 peşinat ve şirket bünyesinde 36 ay eşit taksit’ fırsatını seçebiliyor. Bu fırsatları değerlendirerek projemizden daire alan yatırımcılarımıza Edonia Garden konutlarını 2020 yılının ilk çeyreğinde teslim etmeyi planlıyoruz” şeklinde konuştu.

 Edonia Garden projesi  4 bloktan oluşuyor

Edonia Garden projesi, 4 blokta 10’ar kat olmak üzere toplamda 388 konut ve 12 adet ticari üniteden oluşuyor. Dairelerin metrekare büyüklüklerinin brüt 62.49 metrekare ile 147.41 metrekare arasında değiştiği projede, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor.  Dokuz dönümlük peyzaj ve açık alanı bulunan projede, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, basketbol sahası, fitness center, hamam, sauna, buhar odası, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, kafeterya, süs havuzları ve yürüyüş yolları yer alıyor. Edonia Garden, iki katlı otopark ve her daireye özel bir araçlık alan imkanları yer alıyor.

Merkezi noktalara yakınlık

Merkezi noktalara yakınlığı ile dikkat çeken Edonia Garden projesi, Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne 1,5 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 3 kilometre, 70 dönüm üzerine yeni yapılacak olan Gedik Üniversitesi kampüsüne 500 metre ve hızlı feribota ise 7 kilometrelik bir uzaklıkta yer alıyor. Pendik Hızlı Tren Garı ile Pendik Devlet Hastanesi’ne yakınlığı ile de dikkat çeken proje, önünden geçen ve tamamlanmak üzere olan Sabiha Gökçen Havalimanı’na giden bağlantı yolu ile Pendik Marina, Tuzla Marina ve Marmaray’a da kolay ulaşım sağlayan bir konumda yükseliyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın